PAYLAŞ
Meizu MX6

24 Şubatta resmi duyurusu yapılması beklenen Meizu yeni modeli MX6 özellikleriyle fiyatıyla piyasayı sallayacak gibi duruyor.

Son dönemlerde duyurduğu akıllı telefonlar ile piyasada yer edinmeye başlayan Meizu yeni modeli ile yine akıllarda fiyat performans diyince canlanan bir model ortaya koyuyor bakalım özellikler nasılmış?

Meizu MX6

Meizu MX6 MediaTek’in 64-bit çekirdekli Helio X20 işlemciye,4GB RAM sahip olacak.Pil gücü ise 4000 mAh gayet güzel bir değere sahip duruyor.Bilgilerin kesin doğruluğu 24 Şubatta açıklanmasını bekliyoruz fakat şu anki söylentiler bu yönder duruyor.Cihazın kamerası ise 20.7 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacak.

Söylentiler arasında cihazın metal kasaya sahip olacağı ve işletim sisteminin Android 6.0 Marshmallow olması bekleniyor.

Bu amiral serisi özelliklere sahip cihazın fiyat konusuna gelecek olursak asıl piyasayı burada sallayacak gibi duruyor.Akıllı telefonlara binlerce liralar veriyoruz bu özelliklerin olacağı cihazın 276 $ etiket fiyatı olması bekleniyor bakalım 24 şubatta netleşen bilgilerle bu telefon piyasayı sallamayı başarabilecekmi?.