PAYLAŞ
MWC2015

Her yıl düzenli olarak gerçekleitirilen Mobil Dünya Konferansı(MWC2015), bu yıl 2-5 Şubat tarihleri arasında Barcelona’da gerçekleşecek. Adından da anlaşılacağı gibi, mobil dünyanın kalbi orada atacak. Bir çok firma yeni ürünlerini ve amiral gemisi telefonlarını orada gösterime sunacak. Bu yazımızda sizler için duyurulması gereken 10 ürünü derledik. Bakalım bizleri neler bekliyor.

1 – Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge

Samsung tarafında belkide en çok beklenen olay Galaxy S6. Öyleki bu sefer metal kasalı bir tasarımın geleceği dedikodusu, firmayı sevenleri heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir sızıntının doğru olup olmadığını göreceğiz.

2 – HTC One M9

HTC bu bu etkinlikle birlikte yeni amiral gemisi olan HTC One M9 modelini görücüye çıkaracak. Tıpkı Samsung gibi, HTC kanadından bir sızıntı gelmişti. Geçtiğim günlerde yazdığımız haberde, HTC One M9 basın görsellerini göstermiştik. Görsellerin yanı sıra tüm özellikleri de sızmıştı. Bakalım HTC kanadında da beklentiler karşılanacak mı?

3 – Geliştirilmiş Firefox OS

Mozilla kanadında Firefox OS’un daha geliştirilmiş bir versiyonun duyurulması bekleniyor. Çünkü geçtiğimiz mobil dünya konferanslarında geliştirmelere ait açıklanamalrda bulunmuşlardı.

4 – LG Akıllı Saat

Lg kanadında ise herhangi bir amiral gemi duyurusu beklenmiyor. Çünkü geçtiğimiz CES2015 ile yeni amiral gemisi LG G Flex 2 duyurmuştu. Bu nedenle bu etkinlikte LG G4 gelmesi beklenmiyor. Ancak geçtiğimiz günler yazdığımız gibi yeni akıllı saati olacak olan LG Watch Urbane gösterime sunulacaktır.

5 – Akıllı Telefonlar için Windwos 10

Geçtiğimiz aylarda duyurulduğu üzere Windows 10 telefonlarda da kullanılacak. MWC2015 içinde belki Microsoft bizlere çalışan örneklerle, Windows 10 ile telefonların nasıl uyum sağladığını gösterebilir.

6 – Google Sunumu

Genellikle Google bu etkinlikleri, duyuruları için tercih etmez. Kendi yapacağı Google I/O etkinliğini bekler. Ancak MWC2015 etkinlik programında Google ürünlerinden sorumlu Sundar Pichai ‘ın 45dakikalık bir sunum yapacağı görülüyor. Bakalım bir sürpriz ile Google Pay ile ilgili detaylar gelecek mi?

7 – Sony Z4 tablet

Geçtiğimiz günlerde sızıntı ile görselleri ortaya çıkan Sony Z4 tablet, MWC2015 etkinliği ile kullanıma sunulacaktır. Bakalım Z4 tasarım çizgileri nasıl olacak?

8 – Motorola’dan Uygun Fiyatlı Telefonlar

Motorolar kanadından ise uygun fiyatlı, alınabilir telefonlar kullanıma sunulacak. Moto E modeli dikkatleri üzerinde toplayacaktır.

9 – Blackberry’nin Geleceği

Blackberry kanadında ise ortaya çıkacak modeller, firmanın kurtulma çabasındaki ürünlerinin tasarım çizgisini ortaya koyacak. Bakalım Blackberry kurtulmasını sağlayacak modelleri gösterebilecek mi?

10 – SteamVR

Valve kanadı ise SteamVR heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız gibi Valve, SteamVR adından bir sanal gerçeklik cihazı üretmeyi hedefliyor. Bakalım MWC2015 içinde bir duyuru görebilecekmiyiz?

Şimdilik duyurulması beklenen cihazlar bunlar. Etkinliğin başlaması ile birlikte tüm haberleri sitemizde bulabileceksiniz.

  • Sezai Acıma

    Özellikle Firefox OS, s6 edge’yi çok merak ediyorum doğrusu ne yalan söyliyim. Bunu webrazziden izleyeceğim.

  • Burakhan Maçin

    Bence iphone 7 dede orda olacak HTC M9 süper ötesi olacak güzel anlatım elinize sağlık

  • https://apkoyunhileleri.wordpress.com apkoyunhileleri

    teşekkürler