PAYLAŞ
Need for Speed No Limits Mobil İnceleme

Need for Speed™ No Limits aslında gelecek zaman içerisinde PC ve konsollar için çıkış yapacak ve videolar sayesinde oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Ancak EA oyunu çıkış yapmadan önce mobil platformlara çıkarmaya karar verdi ve geçtiğimiz günlerde çıkış yaptı. 29 Eylül 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Need for Speed No Limits Mobil İncemele ile karşınızdayız.

Need for Speed No Limits
Need for Speed No Limits

Oyunu dün gece biraz incelem fırsatı buldum. İncelemeye geçmeden önce söylemem gerekli ki oyun ücretsiz olarak sunuldu ve sizler de istediğiniz an marketlerden indirebilirsiniz.

Grafikler 

EA oyun çıkış yapmadan önce grafikler ile ilgili çok iddaalı konuşmuştu. Ancak gördüğüm kadarı ile iddaası biraz fazla olmuş. Çünkü oyunun grafikleri çok iyi değil. Yani beklendiği kadar iyi değil. Güzel olmasına rağmen eksik olduğu anlaşılıyor.

Sesler

Seslendirmeler oyunun en dikkat çekici yönlerinden olmuş. Müzikleri ve oyun içi seslendirmeler gerçekten güzel olmuş ve oyunu bir seviye yukarı çıkarmışlar.

Oynanış

Oynanış olarak güzel bir deneyim sunduğunu söyleyebilirim. Kontroller gayet güzel ayarlanmış. Oyun aralarına giren sinematik görseller ve diyaloglar da oyunu uzun süre oynamak isteyenleri mutlu edecektir.

Oyunu genel hatları ile değerlendirdikten sonra şimdi de bir inceleme videosu koyarak konuyu kapatalım. Bu arada YouTube kanalmıza da Abone olmayı unutmatmayın 🙂