PAYLAŞ

Evet uzun bir tatil dönemi sonrası okullar başladı ve aileleri heyecan kaplamaya başladı. Özellikle ergenlik dönemine girmiş çocukların aileleri çocuklarının hareketlerine bazen anlam veremiyor ve onları takip etmekte zorlanıyorlar. Çünkü takip etmeden tehlikeden korumak da imkansız hale geliyor. Ama koruma psikoloji ise yapılan bilinçsiz hamleler aileler ile çocuklar arasında bir gerilime neden oluyor.

Peki onların fark etmesine imkan vermeden nasıl takip edebilirsiniz ? Bu sorunun en basit ve en zor yolu aynı yöntem oluyor. Evet çünkü çocukların artık yanlarından ayırmadığı ve tüm işlerini hallettiği ürünler cep telefonları. Ancak yine en çok kullandıkları ve bir uygulama yüklendiğinde fark edecekleri ürün de cep telefonları oluyor. Biz de bu yazımızda sizlere cep telefonu takip programı konusunda bilgi vereceğiz.

MSPY Cep Telefonu Takip Programı

Bu alanda bulabileceğiniz en uygun programların başında kuşkusuz ki http://www.mspy.gen.tr/ geliyor. Programın temel amacı takip etmek istediğiniz kişilerin cep telefonuna yüklenecek ve kendini gizleyecek bir yazılımı yardımı ile takibi gerçekleştirmektir.

Uygulama yüklendiği cihazın arka planında çalışıyor ve kullanıcı kesinlikle uygulamayı fark edemiyor. Yüklü olduğu cihaz üzerinden mesajlaşmaları okuyabilir, konumunu öğrenebilir, internet kullanımını gözleyebilir veya yüklediği uygulamaları pasifleştirebilirsiniz.

Yani korumak ve önlem almak için yapabileceğiniz neredeyse her şey uygulama üzerinde mevcut.

Ama bu bana yetmez ben aynı zamanda konuşmalarını dinlemek ve ortamı dinlemek istiyorum derseniz o zaman FlexiSpy Cep telefonu takip programı kullanmanız gerekiyor.

FlexiSpy Cep telefonu takip programı

Aslında MSpy ile FlexiSpy arasında temel fark, FlexiSpy ile konuşmaların dinlenebilmesi ve ortamın dinlenebilmesidir. Bu sayede çocuğunuzun veya takip etmek istediğiniz kişinin konuşmalarını dinleyebilir, önceden önlem alabilirsiniz. Veya bulunduğu ortamın sesini dinleyerek yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz.

Bu iki yazılımın da en önemli özelliği yüklendikten sonra, kullanan kişi tarafından fark edilememesidir. Bu sayede kapatılmasının önüne geçiliyor ve koruma devam etmiş oluyor.

Sizler de eğer kullanmak isterseniz Mpsy.gen.tr üzerinden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

  • http://toptelefoncasus.com/ Sercan Ercan

    Çocuğun telefonunu takip etmek çok mantıklı, okul çıkışı başına ne geleceği belli olmaz

  • http://telefon-takip.com/ Yusuf Seylan

    Kız arkadaşları takip eden erkekleri anlamıyorum açıkçası. Bu arada çocuk konusunda bence çok faydalı bir applikasyon