PAYLAŞ
ORDRO SW25 Özellikleri

Son zamanlarda sizlere akıllı saatler ile ilgili çok bilgiler ve seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca yakın zamanda incelemelere de başlayacağız. Bu yazımızda da ORDRO SW25 akıllı saat hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Aslında ilk olarak ORDRO SW25 ile ilgili bir bilgi vermek istiyorum. Cihaz aynı zamanda telefon olarak kullanılabiliyor. Ama ülkemizde kullanılamayacağı için bu konuya değinmeyeceğim.

ORDRO SW25 Akıllı Saat Özellikleri

ORDRO SW25
ORDRO SW25

Standart bir akıllı saatte olan özelliklerin tümü ORDRO SW25 üzerinde bulunuyor. Ama ilk olarak biraz farklılaştığı noktaya değinmek istiyorum. Cihaz üzerinde dahili bir kamera bulunuyor. Bu kamera sayesinde her an fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca kamera konusunda da telefonunuzun kamerasını kontrol edebiliyorsunuz. Bu sayede kendi fotoğrafınızı uzaktan çekebilirsiniz.

Ayrıca yine Bluetooth üzerinden kurulan bağlantı ile telefonunuzun müzik çalarını kontrol edebilir, müzikler arası geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca spor severler için üzerinde adım sayar, uyku analizi gibi özellikler mevcut.

ORDRO SW25 - 1
ORDRO SW25 – 1

Teknik özelliklerine bakacak olursak 1.54 inç dokunmatik ekran 240×240 çözünürlüğe sahip. Ayrıca işlemci tarafında da bu tarz akıllı saatlerden alışık olduğumuz MTK2502 bulunuyor.

Cihaz şu anda hem Android hem de iOS desteğine sahip durumda. Ancak iOS üzerinde bazı özellikler tam anlamıyla çalışmıyor.

Sizler de eğer ürünün özelliklerini beğendiyseniz ve satın almak isterseni aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz. Satın almak için de aynı linki kullanabilirsiniz.

:: ORDRO SW25 Satın Al