PAYLAŞ

Dünyanın en korkunç oyunları arasında yer alan Outlast serisine yeni bir oyun ekleneceğini önceki yazımızda sizlere duyurmuştuk. Red Barrels şirketi geçtiğimiz günlerde Outlast 2 oyununun demo oynanış videosu bizlere sundu. Oyun her bölümde olduğu gibi yine çok korkunç!

Dikkat: Bu video olumsuz örnek davranışlar ve aşırı cinsellik teşkil ettiğinden dolayı +16 yaş altı grubunda bulunan arkadaşlarımızın bu videoyu izlemesini sert bir biçimde tavsiye etmiyoruz.

Şimdilik bizlere paylaşılan video bu kadarla sınırlı. Tavsiye Lazım ekibi olarak Red Barrels şirketinin paylaştığı her videoyu takip edip sizlere sıcağı sıcağına sunacağız.

Oyun Nerede Geçecek?

Red Barrels yaptığı açıklamada oyunun Arizona çölünün yakınlarında bir çiftlikte geçeceğinin bilgisini verdi.

Outlast 2
Outlast 2

Oyun Hikayesi:

Adımız Blake Langermann, eşimiz ile birlikte hiçbir gazetecinin risk alamayacağı ve hiç kimsenin girmeye cesaret edemeyeceği araştırmacı, gazeticiyiz. Yalnızca bilenen Jane Doe isimli hamile bir kadının imkansız gibi görünen ölmesiyle başladı. Arizona çölünde üzerinize ışık tutacak hiç bir kimse yok, çok derin bir karanlık. Her yerde bir ceset ve her duvarda kan sıçramaları, artık herşeyi kenara atıp kaçmaya çalışıyorsunuz fakat bu iş o kadar kolay olmuyor. Yavaş yavaş deliriyorsunuz.

Outlast 2
Outlast 2

Oyun Çıkış Tarihi:

Oyunun çıkış tarihi henüz belli olmasada Red Barrels, 2016 yılının Sonbahar mevsimlerindeki ayların birinde çıkacağı bilgisini verdi. Bundan yola çıkarak oyun Eylül, Ekim veya Kasım aylarında bizlere sunulacak.