PAYLAŞ
Para Avcısı

Başarı, lüks hayat, güzel kadınlar ve sınırsız yaşam. Sanırım çoğu erkek böyle bir hayatı istiyordur. Para Avcısı tam olarak bunu lanse etmiş gözüküyor. Filmin başrolünde kim mi var dersiniz. Leonardo Di Caprio.

Leonardo’dan kötü bir film çıkması pek ihtimal verilen bir şey değil. Eğer öyle bir film varsa da ben bilmiyorum. Beni her zaman etkisi altına almayı başaran oyunculardan olmuştur. Ki, Para Avcısı’nda da bunu gösterdi. Bir biyografi filmi olan Para Avcısı, tam bir tırmanış hikayesi. Muhteşem senaryo ve muhteşem oyunculuk barındırıyor. Film hakkında bir öneride bulunmam gerekirse eğer, aile ile seyredilecek bir film olmadığıdır.

Eğer biraz girişimcilik ruhunuz varsa film sona erdiğinde, en azından birkaç gün etkisi altında kalacağınıza emin olabilirsiniz. Şahsen ben, hemen bir şeyler yapma ve harekete geçme duygusuna yakalandım. İzlediğim filmler arasında ilk 10’na hiç kasmadan girer. Eğer biraz motive olmaya ve kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken köşenize çekilip Para Avcısı’nı seyretmek olsun.