PAYLAŞ
Pebble Time Round

Bildiğiniz gibi Pebble, Kickstarter üzerinden topladığı destekle giyilebilir teknolojileri üreten firmalar arasına giriş yapmış ve ilk modellerle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Firma geçtiğimiz aylarda sürpriz bir karar alarak Pebble Time isimli akıllı saat için tekrar Kickstarter üzerinden kampanya başlattı ve ürünü destek buldu.

Firma kanadından bugün farklı bir akıllı saat duyurusu daha geldi. Pebble Time Round yuvarlak ekranlı olmasının yanında dünyanın en ince ve hafif akıllı saati olmayı vaad ediyor.

Pebble Time Round
Pebble Time Round

Ekrana baktığımızda Pebble kanadından aklımıza kazınan e-mürekkep teknolojisinin tekrar kullanıldığını görüyoruz. Bu sayede 15 dakikalık şarj yarımdımı ile tüm gün kullanım sunacak. Ayrıca ekran Gorilla Glass özelliğine de sahip.

Pebble Time Round
Pebble Time Round

Tabi ürünü özelliği çok hafif olması ve ince olması. Pebble tarafından verilen bilgiye göre Pebble Time Round kalınlık olarak 14mm ve 20mm kalınlığında 2 seçenek sunuyor.

Ürünün fiyatı ise 299$ olarak belirlenmiş. Erken erişimde ise 249$ ile satın alınabilecek. Bakalım nasıl bir satışa sahip olacak.