PAYLAŞ
Periscope Android

Bildiğiniz gibi Periscope Android için yayımlandı. Türkiye’de haberini ilk yaoan site olarak ilk incelemesini yapan da olmak istedik ve sizler için kısa bir inceleme yapma gereği duyduk. Öncelkle Periscope nedir bundan başlamak gerekli belkide.

Periscope Nedir ?

Periscope Twitter tarafından satın alınıp geliştirilen bir canlı yayın yapma uygulamasıdır. Cep telefonlarından direk olarak canlı yayın başlatarak takipçilerinize ulaşabilirsiniz. Ancak şu zamana kadar sadece iPhone kullanıcıları için yapılmış bir uygulama olarak kaldı. Android platformunda bir uygulamaları olmadığı için sıkıntı oluyordu. Ancak bugün gelen haberle Android kullanıcıları da bu uygulamayua eriştiler. Eğer hala uygulamayı yüklemediyseniz aşağıdaki alandan direk yükleyebilirsiniz. Unutmayın en az Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip bir cihaza sahip olmanız gerekli.

Biz fazla lafı uzatmadan hazırladığımız incelemeye geçelim. 5dk’lık bir video ile sizlere Periscope Android sürümünü tanıttık. İyi seyirler. Kanalımızı da takip ederseniz seviniriz.
[reklam]

Periscope Android İncelemesi


The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google