PAYLAŞ
Prisoners

Başrollerini Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal paylaştığı Prisoners 2013 yılında vizyona girmiş ve gizemli hikayesi ve oyunculukları ile dikkatleri üzerine toplayan bir filmdir.

Prisoners Konusu

Birch ve Dover aileleri birbirleri ile ailecek görüşüyorlar. Yine bir şükran günü için bir araya gelip yemek yerler. Ailelerin küçükleri dışarı çıkmak ister dolayısıyla abi ve ablaları tarafından dışarı çıkarılırlar. Geri geldikten bir süre sonra küçük kızlar tekrar ortadan kaybolmuştur. Biraz araştırmadan sonra kaçırıldığı anlaşılıyor ve polise başvuruluyor. Ancak olaylar biraz farklı ilerlemektedir. Çözüm için görevlendirilen dedektir Loki, olayı bir türlü çözemez. Bir yadan Keller Dover kendi çapında farklı bir araştırma yürütmektedir. Ancak olaylar çok olaylar ilerledikçe farklı olaylar ortaya çıkmaya başlar.

Prisoners Oyunculuk

Başrol oyucularını bir çok filmden hatırladığımız Prisoners, oyuncuuk bakımından değerlendirildiğinde sınıfı geçer diyebiliriz. Sanki hiçbir oyuncu diğerlerinin önüne çok geçememiş veya geçmemiş.
[reklam]

Prisoners Yorum

Eğer gizem dolu, sonunu merak ettiren filmleri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken kalbur üstü bir film olarak Prisoners sizleri bekliyor.

  • talha

    Çok güzel bir film 2 saat nasıl geçti anlamadım açıkcası.

  • Mustafa

    Ben fragman göremedim sitenizde. YouTube’dan baktım da güzelmiş.