PAYLAŞ

İlk oyunu ile hafızalara daha çıkmadan kazınan çıktıktan sonra olay olan oyun Project Cars seri oluyor ve 2.oyunu artık resmen duyuruldu.
Need for Speed Shift yapımcısı olan Slightly Mad’in yeni yarış oyunu Project Cars piyasaya çıkacağı tarih merakla beklenen ve gelişi oldukça iddalı olan oyun yayıncısı Bandai Namco’nun açıkladıklarına göre oyunun çıkış tarihinden itibaren 1 milyondan fazla sattığı söylendi. Görseller ve trailerlar ile oldukça ilgi gören oyun serinin 2.si çıkacağı haberi çoğu kişiyi şimdiden heyecanlandırdı.
Slightly Mad bu güzel haberi tüm oyuncularla paylaştı.
Project CARS 2 DUYURULDU
Slightly Mad bugün resmi web sitesinde şu sözleri kullandı; “Artık sıra geleceğe bakma zamanında ve bu bağlamda oyun yeni serisi Project Cars 2 ile devam edecek”.
Sözlerine ek olarak 2.oyunun çıkması ilk oyunun unutulacağı anlama gelmesin tabiki ilk oyuna gelecek muhteşem güncellemeler ile oyun hala güzelliğini sürdürecek diye sözlerine ekledi.
Çıkar çıkmaz GTA 5 geçmeyi başaran Project Cars PlayStation 4, Xbox One, PC ,Steam OS gibi platformlarda var olması bekleniyor.