PAYLAŞ
PS+ Mayıs Oyunları

Bilindiği üzere Sony PlayStation kullanıcıları için özel bir üyelik olan PS+ hizmetini sunuyor. Bu hizmete üye olan Playstation kullacınıları oyunları online oynayabiliyor, save dosyalarını bulutta saklıyor. Bunu yanı sıra her ay her platforma en az iki oyun bedava veriyor.

Ancak verilen oyunlar genellikle PS4 kullanıcıları tarafından beğenilmiyor ve hoşnutsuzlukla karşılanıyor. Ancak bu herzaman geçerli değil. Nisan ayında verilen Never Alone gayet güzel bir oyundu ve ilgi toplamıştı. Hatta biz de bir incelemesini yapmıştık. Eğer hala indirmediyseniz incelememize bakın ve deneyin.

Never Alone İnceleme

Mayıs ayı gelmeye yakın yine hangi oyunların geleceğine dair dedikodular gelirken, Alman PS Blog oyunları sızdırmışa gözüküyor.

PS Blog Almanya
PS Blog Almanya

Listeden de görebileceğiniz gibi Mayıs ayı oyunları gayet iyi. Özellikle PS4 kullanıcılarının hoşnutsuzluğu bu ay gitmeli.
[reklam]
PS+ Mayıs Oyunları

*Rayman Legends (PS4/PS3)
*Knack (PS4)
*Need For Speed Rivals (PS3)
*Shovel Knight (PS4/PS3/PSVita)
*Fruit Ninja (PSVita)
*Asphalt Injection (PSVita)

Listeye baktığımızda insan keşke NFS Rivals cross platform olsaymış diyor ancak, yinede Rayman ve Knack gayet iyi kombinasyon. Özellikle Knack’in türkçe dublajla geldiğini hatırlatalım.

Bakalım dedikodular doğru çıkacak mı? Oyunları siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.