PAYLAŞ
Radyo Mydonose

Yabancı müzik kategorisinde Türkiye’nin ilgi ile takip ettiği radyolardan biri olan radyo Mydonose, pozitif müzik sloganı ile dinleyicinin güne olumlu başlamalarını sağlayacak nitelikte bir yayın kalitesine sahiptir. Ulusal yayın yaptığı yılları geride bıraktıktan sonra, sadece İstanbul’dan yayın yapmaya devam eden yabancı müzik dinleyebileceğiniz kaliteli radyo istasyonları arasında yer almaktadır. Maydonoz fm yabancı müzik türünde nostalji parçalara da yer vermeyi ihmal etmeyen, aynı zamanda en güncel yabancı şarkıların adresi olan radyo Mydonose, elde ettiği popülerliği korumayı başaran nadir radyolar arasında yer almaktadır.

Radyo Mydonose (Maydonoz) Yayın Akışı

İstanbul’dan 106,2 frekansından yayın yapmakta olan radyo Mydonose, yabancı türündeki hit şarkıların yayın akışı içinde yer aldığı radyodur. Radyo dinlerken tercihi yabacı müzik olanlar için ideal kaliteli sunan ve yayın akışı ile sıkıcı geçen günü hareketlendirme özelliğine sahip olması, yabancı müzik radyoları arasında en çok tercih edilenlerden biri olmasına neden olmaktadır.

Radyo Mydonose Programcıları

Yabancı müziklerin en sevilen adresi olan radyo Mydonose, güncel radyoculuk hizmetleri ile Türkiye’deki yabancı müzik dinleyicilerinin en sık uğradığı radyo istasyonları arasında yer almaktadır. Radyo Mydonose frekansını kendi resmi web sitesinden dinleyebileceğiniz gibi, mobil uygulaması üzerinden de dinlemek mümkündür. Ayrıca trafikte sıkıcı zamanı hareketlendirmek için radyoda tercih edilebilecek en ideal frekanslardan biri de radyo mydonose’dir.

Kaliteli Yabancı Müzik İstasyonu Radyo Mydonose

Yıllardır kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirdiği radyo yayınları ile yabancı müzikte vazgeçilmez adreslerden biri olan Maydonoz fm, yabancı müzikte nostalji yapmak isteyenlerin ve güncel yabancı müziklerle keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ortak tercihlerinden biridir. Alanında deneyimli ve oldukça başarılı programcılar ile verdiği yabancı müzik hizmetlerinde sağlam alt yapısı dinleyicinin bulunduğu radyodan memnun kalmasını sağlamaktadır.

Verdiği yabancı müzik radyo hizmetlerinde istikrarı elden bırakmayan radyo Mydonose kadrosu, Türkiye’nin en çok sevdiği radyo istasyonları arasındadır. Radyoculuk sektöründe köklü bir geçmişe sahip olması ve tarzından ödün vermeden bu güne adar gelmiş olması, Maydonoz fm’nin bu alandaki başarılarının en önemli sırlarından biridir. Her yaştan yabancı müzik dinleyicisine hitap etmeyi başaran bir radyo istasyonu olarak, herdaim dinleyici kitlesi ile var olacak adreslerden biridir. Sevdiğiniz bütün radyoları canlidinlefm.com adresinden takip edebilirsiniz.