PAYLAŞ
Renkli Ekran Pebble

Ürettiği ilk akıllı saat ile dikkatleri üzerine çeken Pebble, beğenilen serisini yeni çıkardığı şık saatleri ile de beğenilmeye devam etmişti. Öyleki kullanıcılarına karşı duyarlı olan firma sürekli yazılım güncellemeleri ile destek olmaya devam etti. Yakın zamanda ise Android Wear desteği çok daha ileriye dönük ürünler haline geldi.

Cuma günü kendi internet sitesine ( Pebble ) bir sayaç yerleştirdi ve büyük ihtimalle yeni ürünü için yerleştirilen bu sayaç sonunda yeni ürünleri duyurulacak. Yarın Türkiye saati ile 17:00 gibi bitecek olan sayaç sonunda herkes renkli ekranlı bir saat geleceğini düşünüyor.

Pebble Sayac
Pebble Sayac


Hatta bugün bazı kullanıcılar sitenin kaynak kodları içinden bir resim keşfettiler. Bu gizlenen resimde siyah ve sarı reklerin olduğu bir saat bulunuyor. Ortaya çıkmış olan renkli ekranlı Pebble dedikodularını doğrular cinsten olan resim, ileriki dönemlerde siteden kaldırıldı.
Renkli Ekran Pebble
Renkli Ekran Pebble


İşin ilginç tarafı ise resimin keşfinden sonra resmin linki kaldırılmamış ve komik bir resim linkine yönlendirilmiş. Resimdeki komik durum insanın aklına bir yanıltma olabileceğini getiriyor.

https://getpebble.com/assets/chromeo/figures/important-498f2948dc15c9b8d5883394635c209d.png

Bakalım yarın ne çıkacak. Açıkçası görseldeki resim çok hoşuma gitmedi. Sürpriz olup daha şık bir tasarım ortaya çıkarsa daha iyi olacaktır.