PAYLAŞ
Saten Lazer

Saten Lazer; Alexandrite lazer cihazlarının en son teknolojisi olarak bilinen ve özellikle de en konforlu ve acısız uygulamalarından biri olup, son dönemlerin en sık tercih edilen uygulamaları arasında yer almaktadır.Uygulamanın etkisi ve kişiler üzerinde meydana getirdiği muhteşem başarı sayesinde diğer lazer cihazlarından daha önde olmasına neden olmaktadır. Kısa sürede etki göstermesi lutronic saten lazer uygulamasının normalde 8 seansta sonlanan bir bölge uygulamasını neredeyse 5 seans sonucunda yok etmesine neden olmaktadır.

Saten Lazer uygulaması nasıl yapılır?

Saten lazer ile epilasyon uygulamasındaki en önemli detayların başında istenmeyen tüylerinizin tedavisinde garanti verilmesidir. Yaklaşık 5-6 seansta istenmeyen tüylerden kurtulacağınızı garanti eden Saten Lazer uygulaması öncesinde kişilerin işlem alanlarına  jel, jilet gibi hiçbir ön hazırlık yapılmadan başlanmaktadır.

Saten Lazerin yan etkisi var mı?

Saten Lazer teknolojisi yapımından test aşamalarına kadar her bir sürecinde test edilmiş ve Fda Onaylı olarak geliştirilmiştir. Dolayısı ile saten lazer uygulaması kişiler üzerinde herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Sağlık açısından da kişiler üzerinde bir yan etkisi olmayan saten lazer uygulaması sonrasında da kişilerin ciltlerinde yanma ya da kızarıklık gibi olabilir etkiler dahi oluşmamaktadır.

Erkeklerin de acısız ve ağrısız olması nedeni ile tercih ettiği teknolojilerden olan saten lazer uygulaması ve hangi kliniklerde saten lazer teknolojisi ile epilasyon uygulamalarının yapıldığı hakkında bilgi almak için de yine www.satenlazer.com internet adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Erkeklerde ya da bayanlarda istenmeyen tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulmak için tercih edeceğiniz lazer epilasyon uygulamalarının tümü kişilerin cilt tipine ve tüy farklılıklarına göre hekimler tarafından belirlenmektedir ve mutlaka lazer epilasyon uygulamaları kliniklerde ya da hastanelerde uzman hekimlerin kontrolü altında uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde lazer epilasyon uygulamaları her ne kadar kolay uygulamalar gibi görünse de kişilerin ciltlerinde istenmeyen yanıklara, lekelere neden olabilmektedir. Kısacası hem lazer epilasyon hem de diğer medikal uygulamaları yaptırmaya karar verdiğinizde önceliğiniz doğru klinik ve hekimi tercih etmek olmalıdır.