PAYLAŞ
Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri
Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri
Sevgililer Günü Yastık Tavsiyesi
Sevgililer Günü Yastık Tavsiyesi

Orijinal Fikirler

1- Fotoğraf Albümlü Günlük

Özel anlarınızın fotoğraflarından kronolojik sıralamaya göre güzel bir albüm oluşturabilirisiniz. Ayrıca bu anlarınızın size ne ifade ettiğinin ve tarihi de not düşmeyi unutmayın.

2- Mesajlaşmalarınızı kitap haline getirin

Sevgilinizle  mesajlaşmalarınızı derleyip bir kitap haline getirebilirsiniz. Sosyal mesajlaşmanın da aktifliğini sürdürdüğü günümüzde birbiriniz ile paylaştığınız fotoğrafları da ekleyebilirsiniz. Tabi tartışmalarınızı ve özel konuşmalarınızı eklememeniz sizin açınızdan daha faydalı olabilir.

3- Yastık hediyesi

İlk bakıldığında sıradan bir hediye gibi gelse de aslında derin manalar barındıran bir hediyedir. Onun ile aynı yastığa baş koyabileceğinizi ve ona güvendiğinizi belli etmeniz için iyi bir yöntem olabilir. Tabi bahsettiğimiz düz bir yastık değil.

4- Evli Sevgililer Buraya

Bir çok bayan rüya gibi bir düğünü olsun ister. Ama her zaman bir eksiklik bulunur. Bu eksikliği gidermenin tam vakti diyebilirsiniz. Hala damatlığınız/gelinliğiniz daralmadıysa o günkü eksikliğinizi aynı kıyafetlerle gidermeye çalışın. En azından sevgilinize o günü hatırlatmak duygusal ve romantik bir an yaşatacaktır.

5- Nikah Tazeleme

Aşkın eski heyecanını yaşayamadığınızı düşünüyorsanız/düşündürüyorsanız belki de bazı anları ve bazı duyguları tekrar tatmalısınız. Hemen bir nikah günü alıp 14 Şubat’ı aşkınızın tazelenme günü haline getirebilirsiniz.

Klasikten Şaşmayın

Sevgililer Günü Karakalem Resim Tavsiyesi
Sevgililer Günü Karakalem Resim Tavsiyesi

1- Karakalem, Tuvale Yağlı Boya, Puzzle Resim

Her ne kadar uzak bakılıyormuş gibi görünse de bizim neden yok dedirten bir hediye tavsiyesi olarak düşünülebilir.  Fotoğraf çekmek her ne kadar kolay hale gelmiş olsa da fotoğrafınızı evinizin bir yerinde insanlara sergileyebilmeniz ilişkinize önem verdiğinizi ve bu ilişkiden ne kadar mutlu olduğunuzu, insanlarla paylaşmaktan gurur duyduğunuzu simgeleyecektir.

2- Özel bir yemek

İnsanlar kendilerini özel hissetmekten çok hoşlanırlar. Sevgilinize eliniz ile hazırlayacağınız bir akşam yemeği onu mutlu edecektir. Detayları atlamamanız sizin yararınıza olacaktır. Hayat kurtarıcı mumlar, kalpler, güller masanızdan eksik olmasın. Kırmızı, pembe ve beyaz renkler aşkı, sevgiyi , güveni ve huzuru temsil eder. Masada sevgilinizin oturacağı yere duygularınızı anlatan bir not bırakarak bu yemeği daha da şahane hale getirebilirsiniz.

Belki de yatakta  bir kahvaltı ile de iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Ama bu sizi gün içerisinde başka şeyler de yapmaya itecektir. O yüzden bu noktada akşam yemeği can kurtarandır.

3- Her şeyden uzaklaşın

İş hayatının yoğun stresi ve gün içinde yaşanan sıkıntılardan bir süreliğine uzaklaşmak için yazı beklemeyebilirsiniz. Başbaşa haftasonu da fırsat bilerek küçük ama rahatlatıcı bir tatil size de iyi gelcektir.

4- Çiçek Demeti

Uzun zamandır sevgilinize/eşinize çiçek almadıysanız her bayan çiçek almaktan hoşlanır. Güzel ve dolgun bir çiçek ile onun gönlünü kazanabilirsiniz.

Bakımlı Sevgililere

Sevgililer Günü Makyaj Seti Tavsiyesi
Sevgililer Günü Makyaj Seti Tavsiyesi

1- Parfüm – Deodarant Seti

Bakımlı deyince akla ilk bayanlar da gelse de erkekler de kendine yeterince  bakım yapmaktadırlar. Çeşitli parfümler kullanmayı seven bir sevgiliniz varsa ona farklı ve etkileyici bir parfüm alabilirsiniz.

2- Makyaj Seti

Bayanların makyaj konusunda sürekli bir eksikleri olmasına karşı bütçenize uygun büyüklükte bir makyaj seti alarak eksikliğini az da olsa gidermeye çalışabilirsiniz. Tabi sık makyaj yapmayan bir bayana bu hediyeyi almanız yanlış anlamlar çıkartmasına neden olabilir.

3- Bakım Seti

Makyaj geçici bir çözüm olsa da bayanların yanında erkekler de ciltlerine ve vücutlarına gereken önemi göstermeye çalışmaktadır. Çeşitli losyonlar ve kremlerin bulunduğu bir set ile sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

4- Tıraş Seti

İşinden dolayı sürekli tıraş olmak zorunda kalan sevgilinize güzel bir tıraş seti hediye ederek tıraş olurken daha az zorlanmasını sağlayabilirsiniz.

5- Aksesuar kutusu

Sevgililer gününde tavsiye edeceğimiz bir başka hediye ise aksesuarlarınızın zarar görmemesi ve düzenli bir şekilde durmasını sağlayan aksesuar kutusudur.
[reklam]

Paraya Acımayanlara Özel

 

Sevgililer Günü Kol Düğmesi Tavsiyesi
Sevgililer Günü Kol Düğmesi Tavsiyesi

1- İsimlerinizin yazdığı kolyeler ve ya sonsuz işaretli kolyeler,

Bazı bayanlarımızı etkileyen mücevherler hediye tercihimiz konusunda bizleri biraz daha rahatlatıyor. Bütçenize ve zevkinize uygun bir hediye ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

2- Tektaş yüzük

Evlilik teklifi etmediyseniz belki de bir fırsat fakat böyle bir düşüncenin erken olduğunu düşünüyorsanız hemen bu fikri aklınızdan uzaklaştırın ve karşı tarafı ümitlendirmeyin.

3- Şık bir Saat

Bayanların aksesuar merakı olmasına karşı bu seçeneğimizi de biraz erkekleri düşünerek oluşturduk. Saat meraklısı olan sevgilinizin saat koleksiyonuna yenisini eklemesine yardımcı olabilirsiniz.

4- Çanta ve ayakkabı

Şık olmayı seven bayanların onlarca çeşit ayakkabısı olmasına rağmen hala bir eksiğinin olması işinizi kolaylaştıracaktır. Zevkli bir tercih ile güzel bir ayakkabı hediye edebilirsiniz. Tabi o ayakkabıya çanta olmadan olur mu? Elinizi korkak alıştırmayın.

5- Kemer, Cüzdan, Kol Düğmesi Seti

İş dünyasında sürekli şık giyinmek zorunda olan ve giyimine önem veren baylara alternatifler sunmak sizin elinizde. Yeni bir set ile farklı modelleri denemesi sizin de hoşunuza gidecektir.

 

Belki de sizin çözümünüzü bu yazı dizimizde de bulabiliriz. İncelemeyi unutmayınız.

Hediye Tavsiyeleri

  • burcu korkmaz

    2.si çok güzel bir fikir 🙂 sevgilime yapacağım

  • Sezai Acıma

    Yastık hem uygun hem de güzel 🙂

  • disqusbll

    tavsiyeler çok güzel 🙂 ama sevgililer gününü yalnız geçiren arkadaşlara da yardım etmek gerek.