PAYLAŞ
Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri
Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bir çoğumuzun hediye arayışına girdiğimiz bu günlerde; adeta en güzel ve özel hediyeyi alabilmek için yarış içerisine girdik. Adım adım yılbaşına yaklaşırken siz de hala sevgilinize hediye almadıysanız tam olarak doğru adrestesiniz.

Bu yazımızda sevgilinize alabileceğiniz 5 hediye tavsiyemizden bahsedeceğiz.

1 – Farklı Dillerde Sevginizi Belli Edin

Sevgiliniz sizden her an sevildiğini duymak ister. Peki siz bunu kaç farklı dilde söylemek istersiniz? Sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi farklı dillerde söylemek ve bunu küçük not kağıtlarına yazmak onu mutlu edecektir. Yazdığınız not kağıtlarını kendi tasarlayacağınız ve ya alacağınız bir kavanoza koyabilir, üzerine ikinizin güzel bir fotoğraf karesini yerleştirerek onu özel hissettirebilirsiniz. Çoğu yerde karşılaşabileceğiniz türden bir hediye gibi görünse de kendi hayal gücünüz ile hediyenizi güçlendirmeniz sizin elinizde.

Seni Seviyoru Kavanozu
Seni Seviyorum Kavanozu

2 – Özel Anlarınızı Tek Bir Videoya Dönüştürün

Hemen hemen hepimizin cebinde fotoğraf çekme özelliği olan  cep canavarlarının bulunduğu bu günlerde özel anlarımızı kaçırmamak için elimizden geleni yaparız. Geçtiğiniz yılı birlikte nasıl geçirdiğinizi ona hatılatmaya ne dersiniz? Biraz araştırma ile ona bu anları hatırlatacak bir video hazırlayabilirsiniz. Belki de arka fona sizin şarkınızı da ekleyebilir videonun sonuna yeni yılı nasıl geçirmek istediğinizi ekleyebilirsiniz. Tabi bu konuda sıkıntı yaşarsanız dışarıdan bir destek de alabilirsiniz.

Romantik Video
Romantik Video

3 – ÖzAnKut

Özel anlarınızı ve anılarınızı hatırlatmak için başka bir yöntemde “Özankut” hazırlamaktır. İsmi uydurma da olsa hepinizi meraklandırdığını hisseder gibiyim. Peki Özankut da nedir? Özel anlar kutusunu kısaltarak ismini oluşturduğumuz bu hediye tavsiyemiz ile onun ile gittiğiniz ilk sinemanın bileti, ilk uçak, otobüs ve ya tren yolculuğu biletiniz gibi özel anları hatırlatan nesnelerin ve fotoğrafların bulunduğu bir kutu hazırlayabilirsiniz. Kutunun  içerisine güller ve ona özel küçük hediyeler koymayı unutmayınız. Her ne kadar romantik bir hediye hazırlamaya çalışsak da objelere her zaman ihtiyaç duyarız.

Özel Anlar Kutusu
Özel Anlar Kutusu

4 – Romantik Tombala

Bu hediye tavsiyemiz; bir kaç hediye fikrinin yılbaşı konseptiyle birlikte derlenmesi olarak düşünülebilir. Sevgilinizi sımartmak için ona güzel sözler söyleyin. Tabi söz uçar yazı kalır misali bunları not haline getirmeniz sizin kalıcı bir hediye yapmanızı sağlayacaktır. Güzel sözler ve şiirleri yazdığınız bu notları diploma şeklinde kıvırarak kendi hazırladığınız ve ya aldığınız yılbaşı çoraplarına koyabilirsiniz. Peki bunun tombala ile ne alakası var? Geleneksel yılbaşı oyunu olan tombalayı oynamaya başlarken bu torbadan sevgilinizin bir sayı çekmesini isteyebilirsiniz ve seçtirdiğiniz notla onu şaşırtabilirsiniz. Ve ya bu hediyeyi daha farklı kılarak, tombala sayılarını çektikçe her sayıyı sizin ile ilgili bir anınız ile ilişkilendirebilirsiniz.

Romantik Tombala
Romantik Tombala

5 – İsme Özel Havlu

Sevgilinize verebileceğiniz bir başka hediye tavsiyesi ise isme özel havlu olabilir. Birden fazla özel havluyu bir araya getirebileceğiniz gibi tek bir havluyu güzel bir paket ile de sevgilinize sunabilirsiniz. Tabi ikinizin adını görmek de mutlu edebilir sevgilinizi.

İsme Özel Havlu
İsme Özel Havlu

Sevgilinize hediye almak yerine hazırlamanız onu daha çok mutlu edeceği gibi farklı ilgi alanları olan sevgiliniz için diğer hediye tavsiyelerimizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 • http://www.romanhavasiizle.net MyTh2012

  mükemmel hediyeler ilk kavanoz hediyesini ben düşünmüştüm daha önceden, yapmayı planlıyorum.

 • mert

  video tavsiyeniz çok hoşuma gitti. basit ama etkili olur diye düşünmekteyim

 • http://www.treshinfeneri.net/ Siyah Panda

  Video ve kazanoz benimde hoşuma gitti ama diğerleri basit kalmş

 • Emre

  Benim aklıma parfümden başka birşey gelmiyor. 🙂

 • altay

  Güzel tavsiyeler valla 🙂 sitenizi beğenerek takip ediyorum işe yarayacak çok ipuçları var.

 • Umut Aydın

  Sevgilime ne alıcam die kafa patlatmama gerek kalmadı teşekkürler.

 • disqusbll

  Acaba hangisi hangisi diye düşünüyorum şu an …

 • http://dizimerkezi.net/ Ahmet Cem Aktaş

  Parfum kalsik hediyedir. 🙂 en cok romantik tombala dikkatimi çekti