PAYLAŞ
Mesaj

İnternetin gelişmesiyle birlikte artık bir çok bilgiye çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün oldu. Artık her ihtiyaç duyduğumuz şeyi internette bulabiliyor hatta satın alabiliyoruz. Bende romantiklik yapmak için kız arkadaşıma gönderebileceğim güzel sözler bulmak için google’a başvurdum ve aramaya başladım.

Sevgiliye uzun mesaj yazdığımda karşıma bir site çıktı, sitenin adı www.nickcenter.blogcu.com. Site kolay gezinebileceğiniz çok sade ve şık bir tasarımı olan çok hoş bir siteydi. Üstelik tam da aradığımı bulmuştum. Sevgilime layık bir söz bulabilmek için dört beş site dolaştıktan sonra denk geldiğim bu sitede aradığım aşk sözleri ‘ni sonunda buldum ve kopyalayarak sevgilime gönderdim.

Bilirsiniz böyle şeyler kızların çok hoşuna gider ve çok mutlu oldu. Aslında o uzun mesajları kendim yazıp göndermek isterdim ancak edebiyatım lise birinci sınıftan beri eksilerde, o yüzden bu tür konularda kabiliyetli değilim.

O günden sonra sitenin müdavimi oldum diyebilirim, siteye her gün girip yeni yazı var mı diye kontrol etmeye başladım, site sahibi gerçekten siteyle çok ilgili biri güncel olarak hiçbir yerde göremediğim aşk sözleri ‘ni paylaşıyor. Bu konu da üstüne tanımıyorum.

En son sevgilimin doğum günüydü ve ben yine edebiyatımı konuşturamayarak Google amcaya sevgiliye uzun doğum günü mesajı yazdığımda ilk sayfada bu siteyi gördüm tabi müdavimi olarak ilk o siteye girdim ve hiçte pişman olmadım çünkü ikince kez kurtarıcım oldu bu site, bu güzel ve farklı doğum günü sözlerini ilk defa burada gördüm ve çok beğenerek sevgilime hem mektup yazdım hemde sms olarak ilettim. Çok sevindi ve beni sevdiğini söyledi. Bu site sayesinde sevgilimi mutlu ederek bana karşı sevgisinin artmasına neden olmuş oldum.

Ayrıca siteye her kategori de güzel sözler de ekleniyor. Komik sözlerden, kapak sözlere kadar binlerce güzel sözlere rast gelebileceğiniz bu eğlenceli siteyi herkese tavsiye ederim. Tekrar hatırlatmakta fayda var site adresi www.nickcenter.blogcu.com.