PAYLAŞ
Sherlock

Sherlock Holmes kitapları, filmleri yıllardır evlerimize gizemi, macerayı, bilgiyi getirmeye devam ediyor. Bu sefer geçmişten ziyade günümüzde geçen olaylarla modern Sherlock dizi olarak karşımızda.

Bildiğimiz Sherlock, bildiğimiz zekası, bildiğimiz gizemli olaylar… Bu sefer daha egoist, daha kibirli, daha umursamaz… Benedict Cumberbatch’in Sherlock’u yaşayarak oynaması da cabası.

Moriarty daha çılgın, daha manyak, gerçek bir kötü kahraman.

Dr. Watson daha masum, daha saf, Sherlock’a göre daha insan ama artık o da Sherlock’un hızına yetişmeye başladı 3.sezon sonu itibariyle.

İngiliz yapımı dizi diğer dizilerden farklı olarak sezonda 3 bölüm sürüyor sadece. Belki az gibi dursa da bu bölümlerin 90 dk olmasıyla biraz olsun dengelemeye çalıştıklarını söyleyebilirim. 3 bölüm için 1 sene beklemek zorunda kalıyor izleyici ama o 3 bölümü beklemeye değiyor. Hatta o 3 mükemmel bölümü hemen bitmesin diye yavaş yavaş izliyoruz. Geçen sene 3. sezonu biten dizi için bu sene yeni sezon çekilmeyeceği sadece 1 özel bölüm çekileceği açıklanmıştı ve şu anda da o çekimler devam ediyor.
[reklam]
Size tavsiyemiz kesinlikle izlemeniz ama yavaş yavaş izlemeniz ve kendinizi her daim beklemeye hazırlamanız.

IMDB : Sherlock

  • http://www.yemektarifleri.guru/ oaskan

    çok güzel bir diziydi. taklitleri var ama … bunu tutmazlar

  • sedat

    Uzun süredir indirdiğim ama izlemek nasip olmayan dizi. Bunun yerine sons of anarchy izliyorum nedense.

  • msknow

    ilk 10 de yer alabilir benim açımdan.