PAYLAŞ
NO.1 S3 Akıllı Saat

Son dönemlerin herhalde en çok konuşulan konuları giyilebilir teknolojidir. Özellikle akıllı saatlerin gelişmesi ve tasarımlarının güzelleşmesi ile her teknoloji severin hayali olmaya başladılar. Ancak genellikle ülkemizde satışları olmuyor veya olanlar ise çok yüksek fiyattan oluyor. Peki ya size uygun fiyatlı olarak alabileceğiniz şık bir akıllı saat var desek ne dersiniz. GearBest isimli Çin alışveriş sitesinden güvenle satın alabileceğiniz NO.1 S3 sizlere uygun fiyata kullanılabilir teknoloji sunmanın peşinde.

NO.1 S3 Akıllı Saat
NO.1 S3 Akıllı Saat

NO.1 S3 yuvarlak ekran tasarımını kullanan ve özellikleri itibari ile akıllı telefonumuza destek olacak bir yapıda. Aslına bakarsanız saat aynı zamanda sim kart desteği ile bir telefon özelliği de taşıyor. Ancak ülkemiz için kullanımı uygun olmayacağından önemli değil. Biz öncelikle özellikleri ile başlayalım.

NO.1 S3 Akıllı Saat Özellikleri

Öncelikle akıllı telefonunuzla Bluetooth 4.0 ile bağlantı kuran saat, telefonunuzdaki aramalara cevap vermenize ve müzikleri kontrol etmenize imkan sunuyor. Bu sayede telefonunuzu çıkarmadan kontrol imkanıbuluyorsunuz.

NO.1 S3 Bluetooth 4.0
NO.1 S3 Bluetooth 4.0

Yuvarlak ekran tasarımı ile normal saatlerle aynı şıklıkta görsellik sunuyor ve ince cam ile üst düzey dokunmatik deneyim yaşatıyor.

Tabi akıllı saat kullanımı birazda spor aktivitelerinin kontrolü anlamına geliyor. NO.1 S3 akıllı saat bu anlamda da üstün özelliklerle donatılmış durumda. Cihaz üzerinde kalp ritmi analizi, adım sayar ve uyku analizi gibi sporcuları yakından ilgilendiren özellikler bulunuyor. Bu sayede kullanım anlarında vücudunuzla ilgili verilere de ulaşabileceksiniz.

NO.1 S3 Kalp Ritim Ölçer
NO.1 S3 Kalp Ritim Ölçer

Kol hareketi ile uyku ve uyanma özelliği sayesinde saat bakmadığınız zamanlarda uykuya girip, bakmak istediğiniz anda uyanarak daha fazla pil ömrü sunuyor.

Kol hareketi ile uyku ve uyanma özelliği
Kol hareketi ile uyku ve uyanma özelliği

Cihazın bir önemli özelliği de telefonunuzu uzaktan kontrol edebilmesi. Saat üzerinden aramaları yanıtlayabildiğiniz gibi, aynı zamanda müzik oynatıcısını da kontrol edebilirsiniz. Ve belkide en çok kullanacağınız özellik uzaktan fotoğraf çekme olacak. Bu sayede telefonunuzla kendiniz rahatlıkla fotoğraf çekebilirsiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra saat su geçirmez yapıda tasarlanmış ve deri kordon ile şık tasarıma sahip duruyor.

Ayrıca cihaz iOS ve Android destekli olarak çalışabiliyor. Ancak iOS üzerinde uzaktan kontrol ve bazı bildirimler tam olarak çalışmıyor.

Genel özelliklerine baktığımızda değerlendirilebilir bir akıllı saat gibi duruyor. Sizler de aynı fikirdeyseniz sizler için indirim kupunu yayınlıyoruz. Normal fiyatı 59.99$ olan bu akıllı saati verdiğimiz kodla 1$ ucuza satın alabilirsiniz.

Kupun Kodu : GBNOS

 

 

NO.1 Akıllı Saati satın almak Tıklayın…