PAYLAŞ

Snapchat’in CEO‘su Evan Spiegel uygulamanızı neden Facebook‘a satmadınız sorusuna cevap verdi.
Snapchat‘in gelirleri pek iç açıcı bir durumda olmadığı zamanda bir dünya devi olan Facebook tarafından bir teklif geldi fakat Evan Spiegel bu teklifi kabul etmemişti.Herkezi şaşırtan bu olaya Evan Spiegel açıklık getirdi.

Evan Spiegel Kaliforni’ya da bir okul mezuniyetinde tekrar bu sorulara mağruz kalınca “Aslında bu sorulara hep maruz kalıyorum” diyerek konuşmaya başladı.Geliri olmayan bi uygulamayı neden satmadınız şu anda çok iyi bir durumda teknenizde olabilirdiniz dendi.Bu ifadelerden sonra kendi ve ortağı ‘yi kibirli ve rütbe meraklısı olduklarını söyledi.Bizim bir yetki duygumuz var biz bu dünyaya böyle geldik ve bu dünyadan böyle sorumluyuz dedi.Artık şuna emin oldumki insanlar birşeyin doğru olduğuna en iyi kanıtı size bir sürü para vererek ayırmak istemesidir.Her ne kadar Snapchat piyasa değeri gözükmüyor olsada Snapchat’in piyasa değeri 15 milyar dolar diye ekledi.
tdy_snapchat_140103
Son olarak cümlelerini “Bir sürü hata yapacaksınız. Ben halihazırda tonlarca yaptım bile, bazıları aleni bir şekildeydi ve berbat hissettirdi. Ama bu sorun değil. Sadece yapabileceğiniz kadar hızlı bir şekilde özür dileyin ve affedilmek için dua edin.” bu sözlerle bitirdi.
Snapchat neden satılmadı sorusuna açıklık geldi ve anlaşılan snapchat ceosu Evan Spiegel için bu uzun süren bir maraton olacak.