PAYLAŞ
Sonu Şaşırtan 5 Film

Şaşırmak herhalde insanoğlunun en sevdiği şeylerden biridir. Çünkü her zaman alışılagelmişin dışında olan olaylar insana heyecan verir. Bu yazımızda da sizler için izlerken aklınızda oluşan kanıyı, filmin sonunda yerle bir eden 5 adet filmi topladık. Eğer izlemiyseniz mutlaka izlemelisiniz. Çünkü sonunda gerçekten ağzınız açık kalacak.

1 – Prestij

Prestij
Prestij

Geçmiş zamanda ilizyonistlerin yaptığı gösteriler en büyük eğlence kaynağı olarak görülürdü. Ancak anlaşılan sadece izleenler eğleniyormuş. Filmi izledikçe ilizyonistlerin haytının zorluklarının farkına varacak ve bir iş uğruna ne kadar hayatlarından taviz verebileceklerini göreceksiniz. Bu filmi izledikten sonra çok şaşıraksınız ve aklınızda tek soru kalacak.

_____________________________________

Dikkatli bakıyor musun?

_____________________________________

2 – Memento (Akıl Defteri)

Memento
Memento

Film içerisinde iki farklı zaman ekseni var. Aynı anda farklı açılardan anlatılan tek hikaye var. Buna alışmak gerçekten zor oluyor. Tam anladım dediğiniz anda film sona erecek ve ne oldu şimdi diyeceksiniz. Ve hemen internette aramaya başlayacaksınız. Bu filmle ilgili 1-2 saat araştırma yapacağınıza garanti verebiliriz.

3 – Oyun

Oyun
Oyun

Bir adamın bilmediği ve merak ettiği bir oyuna katılması ile hayatının değişmesini ve sonrasında başına gelen olayları anlatan bir hikaye ilginizi çeker mi? Ya film boyunca sürekli şaıracağınızı söylesek? Ve daha da ileri giderek final sahnesinde en az 6 defa sonu ile ilgili düşüncenizin değişeceğinizi söylesek? Eğer gerçekten şaşırmak istiyorsanız 1997 yapımı bu filmi izlemelisiniz. Şaşıracağınız kesin.
[reklam]

4 – Zindan Adası

Zindan Adası
Zindan Adası

Bir ajanın soruşturma için gittiği zindan adasında başına gelen olayları anlatan efsane bir film ile karşı karşıyayız. Yaşanan sır dolu olaylar ve karşılaşılan şaşırtıcı sonuçlar sizi gerçekten şaşırtacak. Soruşturmanın peşinde olan ajan sonuca varabilecek mi ? Yoksa ?

5 – Diğerleri

Diğerleri
Diğerleri

Bir evde yaşayan ailenin başına gelen esrarengiz olayları konu alan Diğerleri, sadece sonu ile değil aynı zamanda tüm film boyunca sizi şaşırtacak yapımlardan. Ruhlar alemi ile ilgiliyseniz soluksuz izleyeksiniz. Ailenin evde yaşayan ruhlarla yaşadığı korku dolu anları gördükçe gerielceksiniz. Sonunda ise gerçekten ağzınız açık kalacak.

 • Muhammed TONGA

  aman iyi spoiler içermemiş bir an korktum filmlerin sonlarını görcem diye

  • http://www.tavsiyelazim.com/ Ayhan Korkmaz

   Benim en sinir olduğum şey olduğundan olabildiğince kapalı yazıp, merak uyandırmaya çalıştım 🙂

 • http://www.treshinfeneri.net/ Siyah Panda

  Aralarında izlemediklerimde varmış bir izleyip geri okuyayım bu yazıyı 🙂

 • Kaan Bolat

  Açıkcası the game filmi beni oldukça etkilemişti ortaokul yıllarında VCD’sini alıp izlemiştim şahsen hala arada izlerim senatyo ve konu bütünlüğü açısından muhteşem bir yapım.

 • luci

  The Others ve Prestij en sevdiğim 10 film listemdedir.

 • Alperen

  Prestij izlediğim en iyi filmdi bence ama İception filmini de tavsiye ederim aynı türde.

 • disqusbll

  benim de prestij ve zindan adası bu listedeki favorilerim. ben inception ı da şiddetle öneririm bu konuda