PAYLAŞ
Spotify PS4 Geliyor

Geçtiğimiz aylarda yaptığımız haberde PlayStation 3 ve PlayStation 4 üzerindeki PlayStation Music servisini kapatma kararı almıştı. Daha sonra ortaya atılan haberlerde bu hizmetin yerinin Spotify tarafından alınacağı söylenmişti.

Bilindiği üzere Spotify, dünya genelinde en çok kullanılan online müzik dinleme servisidir. Milyonlarca kullanıcısı olan Spotify, ücretsiz olarak kullanılanabilen bir hizmettir. Ancak ücretsiz hizmette yaptığınız listeler sonrasında dünlediğiniz müziklerde reklamlar yer alıyor. Ancak reklamsız dinlemek isteyenler ücret ödeyerek daha da gelişmiş özelliklere kavuşuyorlar.

PlayStation platformunda Spotify kullanımının belkide en güzel yani, oyun oynarken arka planda kendi müzik listemizden müzik dinlemek olacaktır. Bakalım dünya genelinde büyük beklenti ile karşılanan bu olay, nasıl bit etki yaratacak. Güzel optimize edilmiş bir sistem kullanımı arttıracaktır.

[reklam]

 • Abdullah

  spotfy için güzel reklam ne diyelim hayırlı olsun bizim ps’miz yok 🙂

 • Cenk

  ps sevmiyorum ben,bilgisayar daha kullanışlı

 • bilal

  pc ya da telefon üzerinden daha kullanışlı oluyor. ps için olan spotifyı kullanmayı düşünmüyorum

 • Yaren

  Her zaman dediğim gibi bilgisayar’a çıkarsa oynarım konsol düşmanıyım

 • Scarrow

  Playstation 4 de bu gün denedim gerçekten enfes olmuş uygulama.

 • Blue Fox

  Yalnız bu gün denedim bende harika bir eklenti ama tek sıkıntı bana sorarsanız seslerin kaliteli gelmeyici telefonda yüksek kalitede dinlerken ps4 de orta ve düşük kalite geldi bana.