PAYLAŞ
Spotify PS4 Geliyor

Dünyanın en çok kullanılan müzik uygulamalarından Spotify Playstation platformuna geliyor. Sony uzun süredir kendi müzik uygulamasını kullandırmaya çalışsa da artık inadını kırmışa benziyor. Yapılan açıklamada Spotify’in PS3 ve PS4‘e geleceği söylendi.

Spotify Nedir?

Spotify dünya üzerinde en çok kullanılan müzik dinleme platformudur. Ücretli veya ücretsiz üyelik ile kullanılabilen uygulamada, üretli üyelik ile ücretsiz üyelik arasındaki fark, ücretsiz versiyonunda reklamların olmasıdır. Uygulama içerisinde kendinize dinleme listeleri oluşturabilir ve ünlü kişilerin çalma listelerine göz atabilirsiniz.

Oyun Oynarken Müzik Dinle

Bu güzel uygulamayı bundan sonra Playstation platformunda kullanabileceğiz. Bizim ülkemizde çok kullanılmasa da dünya genelinde oyun konsollarının bir bilgisayar gibi kullanılması yaygın bir alışkanlıktır. Bu nedenle özellikle dünya çapında sevinç uyandıran bir haber oldu.

Spotify, PS4 üerinde ise ayrıcalıklı olarak çalışacak. Oyun oynarken arka fonda kendi çalma listeniz çalabilecek. Özellikle oyun oynarken sürekli müzk dinlemek isteyen kişilerin sürekli kullanmak isteyeceği bir özellik olacak gibi. Bu özelliğin PS4 konsoluna özel olarak geldiğini belirtmek gerek.

 • Erdem

  Son zamanlarda bu uygulamanın ismini çok duymaya başladım sanırım ülkemizde pekte popüler değil.

 • Deniz

  Valla spotifyi hiç sevemedim çok ilginç ama hoşuma gitmiyor.

 • Sezai Acıma

  Ps4 ve müzik dinleme. Harika olcak.

 • Süleyman

  Oyun oynarken istediğimiz şarkıları dinlemek, oyuna daha çok zevk verir herhalde.