PAYLAŞ

Steam tarafından oyuncular tarafından her yaz düzenlenen Steam yaz indirimleri bu yılda bizimle buluştu. Bugün sizlere indirimde öne çıkan oyunları sizlere sunuyoruz.

1 – Left 4 Dead 2 

Valve tarafından geliştirilen Left 4 Dead 2, 17 Kasım 2009 bizlere sunuldu. Bu oyun yıl olarak eski olsada Steam yaz indirimlerinde önce çıkan ilk oyun oldu. Oyuncular tarafından çok sevilen ve beğenilen Left 4 Dead 2‘ye Steam‘dan %80 indirim olarak 6,20 TL‘ye ulaşabilirsiniz.

Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2

2 – H1Z1: King of the Kill

Daybreak Game Conpany tarafından geliştirlen ve yayımlanan H1Z1 resmi çıkışını 18 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirdi. Yeni bir oyun olsada oldukça kötü bir çıkış yapan bu oyun, aşırı buglar yüzünden oyuncuların beğenisini alamadı. Sonradan bir çok güncellemelerle bugları kaldırılmak için çalışılan H1Z1: King of the Kill oyuncular tarafından sevilmeye başlandı. Oyuna Steam üzerinden %35 indirimle 20,15 TL‘ye ulaşabilirsiniz.

H1Z1 King of the Kill
H1Z1 King of the Kill

3 – The Forest

Hayatta kalma oyunların en iyilerinden diyebiliriz. Düşük çapta optimizasyon sıkıntısıda olsa oyuncuların tercihi oldu. Vahşi bir ormanda yerlilere karşı hayatta kalmaya çalıştığımız bu oyunda Co-op seçeneği ile arkadaşlarınızla oyunun zevkini iki katına çıkarabilirsiniz.  The Forest‘a Steam üzerinden %20 indirimli olarak 19,20 TL‘ye ulaşabilirsiniz.

The Forest
The Forest