PAYLAŞ
Suicide Squad

Bildiğiniz gibi DC Comics ile Marvel arasında ezelden beridir bir rekabet yaşanır. Önceleri çizgi romanlar üzerinden dönen rekabet, şimdilerde film, dizi hatta oyunlar üzerinden dönüyor. Ve şu zamanlarda DC Comics rakibini geçmek için büyük hamleler yapmaya hazırlanıyor. 2016 yılında çıkaracağı iki büyük yapım olan Suicide Squad ve Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmleri hakkında ardı ardına bilgiler gelmeye başladı. Öncelikle dün Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmi için fragman yayınlandı.

:: Batman ve Superman: Adaletin Şafağı

Daha sonra ise merakla beklenen bir diğer yapım olan Suicide Squad filmiyle ilgili fragman yayınlandı. Eğer Suicide Squad nedir, hiç duymadım diyenlerdenseniz öncelikle daha önceden yazdığımız yazımıza bir göz atmanızı öneriyoruz.

:: Suicide Squad

Şimdi fazla vakit kaybetmeden fragmanı izleyelim ve izlenimlerimizi iletelim.
Fragmanı izledeiğimizde bir sürü kahramanın gösterilmesne rağmen Harley Quinn ve Joker karakterlerinin çok öne çıktığını gördük. Joker’e geçmeden önce biraz Harley Quinn’den bahsedelim.

Eğer DC Comics evrenine çok hakim değilseniz tanıyamayabilirsiniz. Harley Quinn DC Comics’teki kötü karakterlerden biridir. Dark Knight serisinden de bileceğiniz gibi, Batman Joker’i yenerek hastaneye yatmasına neden olmuştur. Harley Quinn de bu hastenede bir psikiyatrdır. Tedavisi sırasında Joker’e aşık olur ve onunla birlikte hastaneden kaçar. Filmde karakteri Margot Robbie ve gerçekten can vermiş gibi duruyor. Etkileyici bir performansı var.

Doğal olarak fragmanı izleyen herkesin dikkati diğer yandan da Joker üzerinde olacak. Çünkü Dark Knight serindeki Joker karakterinden çok farklı bir Joker bizleri bekliyor. Hem görüntüsü hem de davranışları farklı olacak. Çoğu kişi tarafından yadırgansa da bakalım performansı nasıl olacak.
Yeni Joker
Yeni Joker

Jared Leto tarafından canlandırılacak olan Yeni Joker, insanların beğenisini kazanabilecek mi göreceğiz. Ancak DC Comics’in 2016 yılında büyük gişe yapacağı şimdiden aşikar.