PAYLAŞ
Soru Cevap

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Tavsiye Lazim olarak yaklaşık bir yıldır yayın hayatımızı sürdürüyoruz. Ve sizlere güncel olarak haberler, incelemeler ve tavsiyeler sunmaya çalışıyoruz. Ancak sizlerin de sorularınızın olduğunu ve görüşlerinizi belirtmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle size düşünerek Soru Cevap bölümüzü yayına aldık.

Soru Cevap
Soru Cevap

Bu bölüm üzerinde bulunan kategorilerde sorular sorabilir, sorulara cevap vererek başkalarına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sohbet bölümünden de diğer üyelerle sınırlar çerçevesinde sohbet edebilirsiniz.

Açılan bu bölümün sizler için çok yararlı olacağı kanısındayız. Çünkü kafanıza takılan ancak henüz bizim ele almadığınız sorular olabiliyor. Bu durumlarda Soru Cevap sistemimizi kullanarak hem bizim cevaplamamıza neden olabilirsiniz, hem de diğer arkadaşlardan cevap bekleyebilirsiniz.

Sistemin düzenli çalışabilmesi için üyelik sistemi bulunmaktadır. Üye olmak ise 10 saniye sürmüyor. Üye olan kişiler soru sorabilir, cevap verebilir veya cevapları oylayabilirler. Üye olmak için TIKLAYIN !

Sistem içerisinde bir adet de puanlama bulunuyor. Sorulara cevap vererek, soru sorarak puan toplayabilir diğer üyelerle yarışabilirsiniz. Ayrıca belirli aralıklarla puan durumuna göre ufak sürprizlerimiz de olabilir 🙂

Lafı daha fazla uzatmadan sizi sistemi kullanmaya davet ediyoruz. Buyurun efendim

Soru Cevap