PAYLAŞ
Akıllı Saat
Akıllı Saat

Yaklaşan yılbaşı ile birlikte çoğumuzu hediye telaşı sardı. Hepimizin aklında ne hediye alacağımız bulunuyor. Ancak o kadar çok seçenek var ki seçmek neredeyse imkansız. Bunun için sizlere belirli kategorilere uygun tavsiyelerde bulunmak istedik. Sizde kararsızlardansanız yazılarımızı takip etmelisiniz.

Bu yazımızda sizler için Teknoloji Severler için alabileceğiniz 5 farklı yılbaşı hediye tavsiyesinde bulunacağız.

1- Akıllı Saat

Moto 360
Moto 360

Günümüz teknolojisi ile artık neredeyse herşey akıllı hale geliyor. Ancak bunlar arasında belkide en kullanışlı olanı, akıllı saatlerdir. Çünkü sürekli üzerimizde taşıyacağımı ve insanlar tarafından yadırganmayan en uygun aksesuarımız saatlerdir. Bunun yanında hem erkeklerin, hem de bayanların kullanabileceği aksesuarlar oldukları için daha geniş kitleye yayıldılar. Siz de teknoloji sever birine hediye arıyorsanız mutlaka akıllı saatlere göz atmalısınız. Mutlaka sevince boğacaksınız.

2- Tablet

iPad Air 2
iPad Air 2

Teknoloji sever olup, sürekli elinde bir cihaz olmaması kabul edilemez. Artık cep telefonlarımızın yanı sıra yanımızda tabletlerimizi de taşır olduk. Bu nedenle hediye olarak alınacak bir tablet, aldığınız kişiyi mutlu etmekle kalmayacak. Sürekli olarak kullanacağı bir hediye olacak. Siz de bütçenize uygun bir model seçerek hediye olarak alabilirsiniz.

3- Taşınabilir Şarj Ünitesi

Taşınabilir Şarj Ünitesi
Taşınabilir Şarj Ünitesi

Teknoloji severlerin en büyük sorunlarından bir tanesi de, gelişen teknolojiye ayak uyduramayan pil teknolojisidir. Bu nedenle ona alacağınız bir taşınabilir şarj ünitesi, teknolojiden bağının kopmasını engellemiş olacak. Taşınabilir şarj cihazlarından biri olan Xiaomi 10400mAh Taşınabilir Şarj Ünitesi incelemsine buradan ulaşabilirsiniz.
[reklam]

4- Lightning – Micro USB Adaptörü

Lightning - Micro USB Adaptörü
Lightning – Micro USB Adaptörü

Eğer hediye aradığınız kişi bir Apple kullanıcısı ise, en çok aradığı ürünlerden biri olacağına emin olabilirsiniz. Çünkü Apple kullanıcıları ellerinde bulundurdukları kabloyu heryere taşımak zorunda kalırlar. Çünkü gittikleri mekanda kendilerine uygun kablo bulmak imkansız gibi birşeydir. Ancak neredeyse her mekanda Micro USB kablo bulunabiliyor. Bu ürün ile artık sorunları ortadan kaldırmış olacaksınız.

5- SSD

SSD
SSD

Teknoloji hız demekse eğer, SSD herşeye değer. Arkadaşınıza alacağınız SSD onun bilgisayar başında geçireceği zamanın kalitesini 2 kat artırağına emin olun. Gerçekten sürekli olarak kullanacağı ve memnun kalacağı bir hediye olacağına emin olabilirsiniz.

 • Burak Aydın

  Her biri çok gerekli cihazlar. Kız arkadaşıma tablet almayı düşünüyorum ama daha hangi marka alacağıma karar veremedim. Akıllı saat de oldukça güzel bir hediye olabilir aslında.

 • Oktay Kurt

  Benim gibi teknoloji tutkunu bir arkadaşınız varsa akıllı saati tek geçerim.Teknolojinin her gün ilerlemesinin sonucu olarak günlük işlerimiz küçük bir saate aktarılmış.Bundan daha heyecan verici ne olabilir ki.

 • serhat

  Teknolojik hediye ararken şu seçenekleri de incelemenizi tavsiye ederim.
  http://www.buldumbuldum.com/elektronik/

 • furkan oymak

  3. UNİTE TERCİHİMDİR 🙂

 • myth2012

  Şarj ünitesine bayıldım diyebilirim, teşekkürler 🙂

 • mehmet

  akıllı saat çok önemli kopya çekmek için ideal

 • Birol

  Ben saati tercih ederim.Çünkü bütün hayatımız zamana bağlı.