PAYLAŞ

Romantik-komedi filmi arayanlara tavsiye edebileceğim bir 2012 filmi. Sizi kahkahalara boğmasa da ara sıra tebessüm ettiriyor. Ara sıra tebessüm için komedi filmimi izlenir demeyin izlenir. Çünkü film izlerken sizi sıkmıyor. Aslında eğlenceli bir film bile sayılır. Bunun temel sebebi sex bağımlılığı gibi çok sık karşılaşmadığımız bir konuyu ele alması ve tabi ki kadronun çok yetenekli oyunculardan oluşması.

Thanks for Sharing
Thanks for Sharing

Sex bağımlılığı filmde 3 erkek üzerinden gösteriliyor. Toplumdaki erkeklerin büyük bölümüne hitap etmek için iyi bir yöntem seçilmiş. Örneğin bağımlılardan biri yakışıklı, zengin ve komik diğeri iş konusunda başarılı ancak asosyal olan bir doktor, sonuncusu ise yaşını başını almış ve oğluyla sorunları olan bir amca. (Şunu da belirtelim ana konu sex bağımlılığı olsa da alkol ve madde bağımlılığı‘da filmde gösteriliyor). Sadece tek bir karakter üzerinden işlense çoğumuza saçma ve sıkıcı gelecek filmi 3 karaktere bölmeleri çok doğru bir karar olmuş.

[reklam]

thanks-for-sharing02
Thanks for Sharing

Filmde verilmek istenen mesaj, dostluğun, sevginin ve kişinin kararlılığının bağımlılıktan kurtulma da ne kadar önemli olduğunu göstermek. Bunun yanında, insanların hatalar yapabileceğini ancak önemli olanın hatada devam etmemek olduğunu anlatıyor film.

Oyunculardan da bahsedelim erkeklerde Mark Ruffalo, Esaretin Bedelinden Tim Robbins ve Josh Gad, kadınlarda ise güzel oyuncu Gwyneth Paltrow , şarkıcı ve söz yazarı  Pink ve son olarak Joely Richardson görüyoruz.