PAYLAŞ

DC Comics şirketi, The Flash‘ın 2. sezonunda muhteşem bir sezon finali yaparak izleyicilerini merak duygusu içinde bıraktı. Haliyle izleyicilerin gözü 3. sezona döndü. DC Comics şirketi 3. sezon için onayı verdi ve yeni sezonun çekimleri başladı.

3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tüm izleyicilerinde bildiği üzere DC Comics şirketi, sezonun ilk bölümünü 7 Ekim‘de bizlere sunuyor. Önceki sezonlarda olduğu gibi The Flash‘ın 3. sezonunu bizlere 7 Ekim‘de sunacak.

The Flash vs Zoom
The Flash vs Zoom

The Flash’ın Konusu 

Barry Allen, Central City polis merkezinde suçluların delillerini toplayan bilim adamıdır. S.T.A.R laboratuvarında bir hata meydana gelir ve “parçacık hızlandırıcı” patlamaya sebep olur. Bu patlamayla birlikte birden hava değişir ve Barry Allen‘ı şimşek çarpar. Bu çarpma Barry Allen‘da hızlı hücre yenilenmesine yol açar. Kalbindeki artışı hiç bir makine ölçemez. En önemlisi ise Barry Allen süpersonik bir hıza ulaşmıştır. İlk bölümde saatte 720km hızla koşmuştur. Barry Allen, bu gücü insanları kurtarmak için kullanır. Earth-2‘den gelen Zoom ile büyük bir savaşları olacaktır, fakat Barry Allen bu savaşta hiçte şanslı değildir.

The Flash’ın Oyuncuları

Grant Gustin (Barry Allen)

Candice Patton (Iris West)

Danielle Panabaker (Caitlin Snow)

Carlos Valdes (Cisco Ramon)

Tom Cavanagh (Harisson Wells)

Jesse L. Martin (Detective Joe West)