PAYLAŞ
vaillant servisi

Birden çok kombilere yapılan bakımlarda %40 a uzanan indirimler… Kombiniz var ve binanızda sizinle birlikte kombisine bakım yaptırmamış ve bakım yaptıracak olan yakınlarınız var ise kombi sayısına göre indirimler sunuyoruz. Bu anlamda sunulan kampanyamız bütçenize uygun olmaktadır. Hem de ayrı yapıldığında yüksek maliyeti ödeyeceğiniz Vaillant kombi bakımı yakınlarınızı ikna ettiğinizde daha düşük bir hal almaktadır. Bu kampanyamızdan yararlanmak adına da yakınlarınızı ikna etmeniz ve bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Servis bedeli alınmadan arıza tespitinin yapılması… Servis bedeli ödenmeden arıza tespiti yapılmasını isteyen birçok kullanıcımız vardır. Bizler de bu anlamda servis bedeli almadan bir kereliğine arıza tespiti yapıyoruz. Ayrıca bunun için de sizlere bir koşul sunuyoruz. Yani bizleri önceden arayarak servis almanız bu kampanyadan yararlanmanızı sağlar. Onun dışında yeni tüketicilerimiz için Vaillant Servis Ücreti geçerlidir. Bizlerden servis aldınız ve 3 yıl geçmeden farklı sorunlar yaşadıysanız direk ücretsiz arıza tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Türkiye Vaillant Servisi
Türkiye Vaillant Servisi

6 saat içerisinde servis imkanı… Bizlere ulaşan tüketicilerimizi hizmetlerimizle bekletmiyoruz ve ulaşımları sonrasında direk 6 saat içerisinde adreslerindeki yerimizi alıyoruz. Bunun için de acil servis hizmeti istiyorum demeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde hem arıza tespiti yapıyor hem de sizleri bekletmeden onarımları gerçekleştiriyoruz. Bu kampanyamız gereği de kısa sürede adresinizde bulunacağımız için çift servis bedeli ile ücretlendirilmektedir.

Tesisat temizliği isteyene kombi bakımı ücretsizTesisat temizliği denilen uygulama petek bakımı demektir. Peteklerinizi uzun süre yıkatmadıysanız ya da hiç yıkatmadıysanız işte sizlere bir fırsat!!! Kombi bakımı ile birlikte yüksek maliyete neden olan tesisat temizleme uygulamasına bizler kombi bakımını ekledik ve bu bakımlar için de sizlerden ek bir ücret talep etmedik. Yani petek temizliği işlemini isteyen tüketicilerimiz aslında değeri 100 tl olan kombi bakımını bu kampanya gereği ücretsiz hale getirebilmektedir.

Gaz kaçağı tespit cihazı isteyene kombi bakımı ücretsiz… Gaz kaçağı gibi durumların tespit edilmesi her zaman güçtür. Bu sebeple de kullanıcıların bu cihazı kullanmaları gerekir. Bizler de bu cihazın şart olduğunu bilerek gaz alarm cihazı adı verilen bu cihaza sahip olmak isteyen tüketicilerimize kombi bakımını hediye ettik. Normal değeri 100 tl olan kombi bakımını da bu şekilde sağlığınızı koruyarak ücretsiz hale getirebilirsiniz.

İşte bu kampanyalar turkiyevaillantservisi.com web sitesi aracılığı ile Vaillant Servisi ekibi tarafından sizlere özel şekilde ayarlanmıştır. Vaillant Servis hizmetlerimizden yararlanmak elinizdedir. Bizlere dilediğiniz zaman 444 18 37 numamızdan ulaşabilirsiniz.