PAYLAŞ
U Watch U8 Pro

Akıllı saatler ile ilgili yaptığımız paylaşımların bir diğeri de U Watch U8 Pro akıllı saat hakkında olacak. Cihaza baktığımızda görece uygun fiyatlı bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Dış görünüşüne bakarsak köşeli tasarımı ile şık bir görünüm sunuyor sizlere. Ve belkide önce söylenmesi gereken nokta Android cihazlarla uyumlu çalışması olacak.

U Watch U8 Pro Özellikleri

U Watch U8 Pro Özellikleri
U Watch U8 Pro Özellikleri

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki cihaz Bluetooth 3.0 kullanıyor ve bunun üzerinden telefonunuza bağlanıyor. Bağlantı sayesinde gelen aramaları cevaplayabiliyorsunuz.

Ayrıca bağlantı sağlanması ile birlikte telefonunuzdaki müzikleri kontrol edebilmenizi sağlayan uygulama aktif oluyor. Bu sayede kulaklık ile müzik dinlerken müzikler arasında geçiş sağlayabilirsiniz.

Cihazla telefonunuz bağlantı kurduktan sonra, telefonunuzdan 15m uzaklaşırsanız saat titreyerek size alarm veriyor ve telefonunuzu unutmanızı engelliyor.

Ayrıca cihaz ile birlikte spor faaliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz ve daha efektif spor yapabilirsiniz.

Diğer yandan da cihaz suya karşı dayanıklı olarak üretilmiş. Bu nedenle yağmurlu havalarda da kullanma imkanınız bulunuyor.

U Watch U8 Pro Suya Karşı Dayanıklı
U Watch U8 Pro Suya Karşı Dayanıklı

Cihazın şimdiki fiyatı 32.16 Dolar, ancak bizim vereceğimiz indirim kupunu sayesinde cihazı 29 Dolar gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Kodu ve satın alma linkini aşağıdan alabilirsiniz.

Kupun Kodu :GBWU8

 

:: U Watch U8 Pro Satın AL

  • Serhat Orçun Kılıç

    Güzel tanıtım teşekkürler