PAYLAŞ
Online Ücretsiz Oyun

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler artık hepimizin sahip olduğu ve yanımızdan ayırmadığımız bizim bir parçamız olmuş cihazlar. Günümüzün büyük bir kısmını bu cihazları kullanarak geçirmekteyiz. İş yerimizde, evimizde, okulda vs yaşamımızın her alanında bu cihazlar hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Ancak bilgisayar, telefon ve tabletleri gün içerisinde iş ve eğitim amacı dışında oyun oynayarak vakit geçirmek için de kullanıyoruz.

 

Genellikle insanların büyük bir kısmı internet üzerinden oynanabilen oyunları tercih ediyorlar. Bu oyunların büyük bir kısmı ücretlidir. Bu sebepten dolayı herkes bu oyunları oynayamaz. Peki, ücretli oyun almak istemiyorsak ne olacak? Bunun cevabı ise çok kolay; ücretsiz olarak indirilen oyunları tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden ücretsiz oyun indir diye arattığınız zaman karşınıza bir sürü site çıkacaktır. Ücretsiz oyunları indirerek bilgisayarınızdan veya cep telefonu ve tabletinizden çok kolaylıkla bu oyunları oynayabilirsiniz. Bilgisayar için ücretsiz oyun indirebileceğiniz bir sürü kaynak mevcuttur. Cep telefonu ve tabletiniz için ise telefonunuzda bulunan market uygulaması üzerinden ücretsiz oyunlar kısmında bulunan oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Emin olun ücretsiz oyunlar bazen birçok para ile satılan oyundan çok daha güzel ve zevkli oluyor. Bunun dışında zamanında para ile satılan oyunların büyük bir kısmı belli bir zamandan sonra ücretsiz olarak indirilebilir duruma gelmektedir. Ücretsiz oyun indirmek hem de sizin bütçenize katkı sağlar. Fakat bazı oyunlar vardır ki ücretsiz olarak indirirsiniz ancak daha sonradan sizden ücret isterler. Bunun taktiği ise oyunu size sevdirirler ve sonrada oyuna devam etmek için sizden para isterler. Ama internet çok büyük bir ortam, sonu olmayan kaynaklar mevcut. Para ile satılan birçok oyunu ücretsiz olarak sizlere sunan siteler bile var. Ücretsiz oyun indirmek istiyorsanız bu sitelere de bakabilirsiniz. Dikkatli olun ücretsiz oyun indireyim derken bilgisayarınıza zararlı yazılımlar yüklenmesin. En iyisi yapımcı tarafından dağıtılan oyunları ücretsiz indirmek.

 

Ücretsiz oyun indirmek için bilindik siteleri ve programları kesinlikle tercih etmelisiniz. Steam ve benzeri oyun programları üzerinden de ücretsiz oyun indirebilirsiniz. Hatta birçok online olarak oynanan oyunları ücretsiz olarak indirilebiliyor.Online ücretsiz oyun olunca da oynaması daha bir keyifli oluyor.