PAYLAŞ

Dünya üzerinde en çok kullanılan chat programlarından birisi olan Whatsapp bu saatten sonra kullanıcılarına tamamen ücretsiz olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde dünya devi Facebook tarafından satın alınan whatsapp o tarihten beri bir sürü değişiklik yaşadı,arama özelliği geldi yeni emojiler vs vs. artık dahada güzel bir şey oldu whatsapp artık tüm kullanıclara ücretsiz olacak.

Whatsapp
Whatsapp

Eskiden whatsapp ilk  1 yıl yüklemeden sonra ücretsiz sonra yıllık ücret istiyordu,Ücret tüm yıl boyunca 1 $ idi.Bu yüksek bir meblağa değil fakat whatsapp yöneticilerinin yaptığı açıklamada ücret hiç yüksek değil fakat ödeme için kredi kartı gerekiyor buda bütün kullancılarımızda bulunmuyor.

Genel kullancı kitlemiz gençler ve her gençte kredi kartı bulunmaması ödeme işlemini zorlaştırıyor ve bu yüzden artık Whatsapp tamamen ücretsiz şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bu açıklama üzerine whatsapp artık diğer sohbet programları gibi reklam çöplüğümü olacak söylentilerine cevabı şimdiden geldi Whatsapp Reklamsız Olmaya Devam Edecek.

Yıllardır kullanıyorum ücret ödemeden hediye ediyolardı dertten kurtarmışlar gibi gözüküyor.