PAYLAŞ
Xiaomi

Son dönemlerde Çin’li firmalar tarafından çıkarılan ürünlerin artan kalitesi, ülkemizdeki algıyı da yavaş yavaş değiştirmeye başladı. Bu firmaların başında ise kuşkusuz Xiaomi geliyor. Çin’in en büyük üreticilerinden olan Xiaomi ülkemizde özellikle 10400mAh Powerbank ile tanındı ve kulanıcılar tarafından benimsendi.

Bu konumuzda ise Xiaomi MiFa Kablosuz Hoparlör hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Özellikle müzik dinlemeden edemeyen ve ev dışında çok vakit geçirenler için uygun bir ürün olan ürün hakkında bilgiler vermeye başlayalım.

Xiaomi MiFa
Xiaomi MiFa

Xiaomi MiFa Özellikleri

Xiaomi MiFa ev dışında dahi kaliteli müzik dinlemekten vazgeçemeyen kullanıcılar için tasarlanmış bir Bluetooth hoparlör olarak sizleri bekliyor. Bluetooth 2.1 ve üzeri cihazları destekleyen MiFa kablosuz olarak müzikleri aktarabiliyor. Ayrıca EDR destekleyen cihazlarla 3 kat hızlı veri transferine olanak sağlıyor.

Bluetooth
Bluetooth

Sadece müzik dinlemek için değil, dış sporları yapanları için hands-free özelliği sayesinde arayanlarla uzaktan konuşma imkanı sağlıyor. Gürültü engelleme destekli mikrofunu ile kaliteli görüşmeler yapmak mümkün gözüküyor.

Tabi dış ortamlarda kulanılmak üzere tasarlandığı için ürün suya, toza ve darbelere karşı dayanıklı olarak tasarlanmış.

Su Geçirmez
Su Geçirmez

Sadece Bluetooth üzerinden müzik çalma değil, aynı zamanda MicroSD Kart desteği ile cihaz üzerinden de müzik çalmak mümkün. Tüm bu özelliklere ise bünyesinde bulunan 1100 mAh pil güç vermeye çalışacak. Pil mini-USB kablo ile şarj olacak şekilde ayarlanmış.

Özel olarak ayarlanış güç yönetimi ile birlikte 8-12 saat arasında müzik keyfi sizleri bekliyor.

Bu güzel ürünü inirimli olarak satın almak için aşağıdaki kodu, satın alma esnasında kulanmanız yeterli olacaktır. Normal fiyatı  42.47$ olan ürünü kod yardımı ile 39.98$ fiyat etiketi ile alabilirsiniz.

Kupon Kodu: GBXMMF

 

Satın Almak için Tıklayın…


 

Ayrıca ürünü satın kod yardımı ile satın alabileceğiniz site olan GearBest, ülkemiz alıcıları için bir Facebook sayfası açmaya karar vermiş ve sizler için bir çekiliş düzenlemiş durumda.

GearBest Türkiye hediye çekilişi şartları;

– Kampanya sonunda yapılacak çekilişte şanslı 3 takipçimiz görselde belirtilen ürünlerden birine sahip olacak.

– Kampanyaya katılmak için 5 Ekim tarihine kadar Facebook sayfamızı beğenmiş (takip etmiş) olmanız yeterlidir.

– Sayfamızı takip edip çekiliş tarihinden önce takibi bırakanlar çekiliş hakkını yitirir.

– Sayfa gönderilerimizden bir veya daha fazlasını beğenmiş yada paylaşmış olmanız sayfamızı takip ettiğiniz manasına gelmeyip sayfayı takibe almadıkça çekilişe katılmış sayılmazsınız.

Sizler de aşağıdaki sayfayı beğenerek çekilişe katılabilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

http://www.facebook.com/gearbestturkiye