PAYLAŞ
xiaomi piston 3

Çin’in en büyük üreticilerinden biri olan Xiaomi, ürettiği telefon, televizon ve Power Bankları iledünyaca üne kavuştu. Özellikle ülkemizde power bank konusunda neredeyse herkesin duyduğu bir marka olmayı başardılar.

Ancak bu ürünlerin yanında Piston serisi kulaklıkları da çok satan ürünlerinin başında geliyor. Özellikle malzeme kalitesi ve özelliklerine oranla fiyatının uygunluğu, gerçekten çoğu kişi için fiyat performans kralı olmasını sağlıyor. En son çıkan Piston 2’den sonra şimdi de Xiaomi Piston 3 duyuruldu.

Xiaomi Piston 3 Özellikleri

Xiaomi Piston 3 alaminyum malzemesi ile, aldığı üründen malzeme kalitesi arayanlar için dikkat çekici olacak gibi. Spiral Pipe özelliği sayesinde, bass seslerdeki performansı üst düzeye çıkarılmış. Ayrıca profesyonel ayar modu eklenerek, ses kalitesine önem verenlerin tercihi olabilecek güçte. Diğer yandan ise üzerinde gelişmiş bir mikrofon bulunan Xiaomi Piston 3, bu sayede görüşmelerde rahatlıkla kullanılabilecek.
[reklam]

Xiaomi Piston 3 Fiyatı

Xiaomi başta söylediğimiz gibi fiyat konusunda sürekli iddalı davranıyor. Bu üründe de malzeme kalitesine rağmen fiyatı 16 Dolar olacak. Kur hesaplandığında 40TL gibi bir ücret olur ki kaliteli bir kulaklık için verilebilecek bir ücret.

 • Hakan

  Paylaşım için teşekkürler,Özellikleri fena değilmiş

 • bilal

  sizin sayenizde duydum bu markayı. satın almamızı tavsiye ediyor musunuz?

 • Cüneyt

  Hocam piston 2 kulaklığı sahibi birisi olarak merakla 3’un çıkmasını bekliyorum.kaliteye önem verdikleri malzemeden ve ambalajlamadan bile belli.Tavsiye ettiğim bir marka/model ikilisi

 • İki Kafadar

  Tam fiyat performans ürünü, malzeme kalitesi de epey iyi olmuş…