PAYLAŞ

Uzun bir aradan sonra komedi dizisi tavsiyeleriyle geri döndüm. Öncelikle baştan belirteyim tavsiye edeceğim çok başarılı, herkesin beğeniyle izlediği diziler değil. Peki o zaman niye tavsiye ediyorsun sorusu geliyor aklınıza muhtemelen. Şöyle diyeyim, çünkü yeni başladılar ve çok popüler değiller.

İlk olarak son keşfettiğim diziden başlıyorum.

Man Seeking Woman  

Son yıllarda izlediğim en iyi absürd komedi dizisi budur. Dizide sıradan insan davranışları çok çok çok çok … abartılarak anlatılıyor. This is End filmini izlediyseniz neden bahsettiğimi az buçuk anladınız. Aşırı absürd olması İlk bölümü izlerken biraz garip gelebiliyor ama sonrasında alışıyorsunuz. Ayrıca dizi her bölüm üzerine koyarak ilerliyor.

Dizi ilk sezonunu tamamladı ve ikinci sezon onayını da kaptı. Her bölümü 20 dk süren 10 bölümlük bir ilk sezon sizleri bekliyor.

Son olarak dizinin baş rolünde Jay Baruchel yer alıyor.

IMDB

Diziden bir görüntü
Diziden bir görüntü

Silicon Valley

Silicon Valley
Silicon Valley

Bu dizi için ayrıca bir tavsiye yazısı yazmıştım. buradan bakabilirsiniz.

You’re the Worst

Kadın-erkek ilişkilerindeki klasik süreçten sıkılan iki karakterin, kendilerine özgü yaşadıkları ilişkiyi esprili bir dille aktaran 2014’ün başarılı yapımlarından biri.  No Strings AttachedFriends with Benefits tarzı filmleri beğendiyseniz bu diziyi de beğenirsiniz.

Dizi 2. sezon onayını almayı başardı. Bir bölümü 25 dk sürüyor ve ilk sezon 10 bölüm.

You're the worst
You’re the worst