PAYLAŞ
Amazon Kindle Paperwhite

Amazon Kindle serisi ailesi ile birlikte hayatımıza Elektronik Kitap okuyucu kavramını sokmayı başardı. Eminiz çoğu okuyucumuz bu kavramın ne olduğunu biliyordur. Ancak biz yine de bilmeyenler için detaylara girmeden önce E-Kitap Okuyucu nedir sorusuna cevap verelim.

E-Kitap Okyucu Nedir ?

E-Kitap okuyucu, dikital ortama aktarılmış kitapların okunmasını sağlayan, e-mürekkep teknoloji sayesinde gözü yormadan yazıları okutmayı sağlayan elektronik cihazlardır. Çoğu kullanıcı tarafından tabletlerle karşılaştırılırlar. Ancak tabletler led ekrana sahip olduklarından arka ışığa sahiptir ve uzun süreli okumalarda gözü yorar. Ama e-kitap okuyucular e-mürekkep teknoloji sayesinde göz yormazlar. Yazı oluştuktan sonra orada kalır ve sayfa değişene kadar ekranda herhangi bir değişiklik olmaz. Bu da gözün yorulmasını engeller ve kağıda en yakın görümü sunar.

Amazon Kindle Paperwhite ürününü yeniledi ve çözünürlüğünü arttırarak daha yüksek kalitede bir okuma deneyimi sunmayı hedefliyor. Yeni Amazon Kindle Paperwhite 300DPI ekran çözünürlüğü ve yeni font destekleri ile 119 Dolarlık fiyatı ile ön siparişe çıktı. Eğer yurt dışındaysanız ve almak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

:: Yeni Amazon Kindle Paperwhite