PAYLAŞ
Vaio Z

Geçtiğimiz aylarda, Sony tarafından elden çıkarılan Vaio markası, yeni sahipleri ile ilk ürünlerini satışa çıkarıyor. Vaio Z ve Vaio Z Canvas modelleri, hibrit türde oluşturulmuş birer dizüstü bilgisayar özelliği taşıyor.

Sony’den ayrıldıktan sonra Vaio markası ilk defa kendi başına modeller çıkarıyor. Görsel olarak çok tasarıma sahip olan Vaio Z ve Vaio Z Canvas modelleri aleminyum ve karışımı malzemesi ile kaliteye önem verenlerin gösdesi olmaya devam edecek gibi. Aynı zamanda tablet olarak da kullanılabilen modeller, kullanışlı yapıları ile göz dolduracağa benziyor.

Vaio Z Canvas
Vaio Z Canvas


Vaio Z modeli, 13.3-inç ekranı, SSD ve 13 saat pil ömrü ile göz dolduruyor. Vaio Z Canvas modeli ise performans alarak daha üst düzeyde tutulmaya çalışılmış durumda. 12.1-inç 2560 x 1704 ekranı ve ekrandan ayrılabilen klavyesi sayesinde çok daha dikkat çekici duruyor.

Bakalım bu iki model ile ilk defa Sony’siz piayasaya çıkan Vaio, dünya çapında başarıya ulaşabilecek mi? Öyleki Japon pazarında 1600 Dolar fiyat etiketi ile çıkış yapacaklar.

  • serhat hak

    Sony’nin kalitesi gerçekten tartışılmaz keşke maddi gücüm olsada şu laptopu yenilesem bi sony vaio alsam

  • myspor net

    sony vaio ,bir satıcı olarak tavsiye edebilirim,sony her zaman ürünlerini kaliteli çıkarır,yine piyasada ses getireceğine eminim

  • disqusbll

    pil ömrü 13 saat bence yazıldığı kadar olmaz. max 2 buçuk 3 saat bana göre.