PAYLAŞ
Youtube Farklı Kamera Açısı Desteği

Youtube dünya üzerindeki en büyük ve popüler video sitesi olmaya devam ediyor. Ancak herzaman bünyesine kattığı yeni özelliklerle, popülerliğini arttırıyor. Öyleki video siteleri ve çoğu site için öncü olmaya başladı.

Dünya genelinde gelişen internet alt yapısı ile birlikte, internet üzerinden video paylaşımları da artmaya başladı. Hatta başta Youtube olmak üzere, birçok video servisi canlı yayın yapma imkanı sunuyor. Neredeyse artık Youtube üzerinden yayınlar yapılacak konuma geldi. Ancak bu noktada tek kamera açısı olması bizi engelliyordu. Ancak yeni ortaya çıkan özellik ile bazı şeyler değişecek gibi.

Youtube Music Night etkinliği ile ilgili videoda ortaya çıkan farklı kamera açısı özelliği çoğu kişi için farklı konseptlerde video ortaya çıkarma imkanı ortaya çıkaracak gibi. Bundan sonra Youtube üzerinden spor karşılaşmalarını canlı olarak izleyebiliriz.

Bunun yanında ise bizim gibi siteler için, ürün incelemelerinde farklı açıları göstermek harika olabilir. Bakalım yakın zamanda ne gibi örnekler karşımıza çıkacak ve ufkumuz açılacak.

Eğer sizin de bu konu ilginizi çektiyse, ilgili videoyu alttan izleyebilirsiniz.

Youtube Farklı Kamera Açısı

 • msknow

  cidden farklı olmuş.

 • Ömer

  Youtube kendini aşmış.

 • Remzi

  İlk defa böyle birşey gördüm çok teşekkürler açıkcası süper bir uygulama olmuş.

 • Sezai Acıma

  Bu gerekli bir şeydi…

 • best54

  gerçekten çok iyi bir haber yavaş yavaş 3 boyut temelleri atılıyor demektir.