PAYLAŞ
Zeblaze

Son zamanlarda sürekli olarak akıllı saatler ile ilgili haberler ve bilgiler ile karşınıza çıkıyoruz. Yakın zamanda incelemelerle de sizlerle olacağız. Bugünkü yazımızda da akıllı saat kullanmak isteyen kişiler için Zeblaze marka iki saat hakkında bilgiler vereceğiz. Zeblaze Rover ve  Zeblaze Crystal modellerinin özelliklerine fiyatına değinelim.

Zeblaze Rover Özellikleri

İki model arasından ekonomik olarak adlandıralacak model kesinlikle Zeblaze Rover modelidir. Ürünün ekonomik boyutunu sonraya bırakarak teknik özellikleri ile devam edelim.

Zeblaze Rover
Zeblaze Rover

Zeblaze Rover bir akıllı saatte olması gereken özelliklerin tümünü sizler için sunuyor. Bluetooth 4.0 yardımı ile telefonumuzla düşük güç tüketimi ile bağlantı kuran model, Türkçe dil desteği ile sizlerin ilgisini çekecektir.

İlk bahsedilmesi gereken nokta gelen çağrıları cevaplama ve mesajları görme özelliğidir. Belki de en çokkullanılacak nokta da burası. 1.54 inç IPS ekranda bunları görebilir ve kapasitif ekran yardımı ile de işlem yapabilirsiniz.

Bunun yanında da spor yapmayı isteyen kişileri memnun edecek özellikleri de mevcut. Adım sayar, uyku analizi gibi özellikleri ile sizlere hitap edecektir.

Ayrıca cihaz üzerinden telefonunuzdaki müzikleri kontrol edebilirsiniz ve uzaktan kamerayı kontrol edebilirsiniz. Cihaz hakkındaki tüm özellikleri aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Zeblaze Rover Özellikleri
Zeblaze Rover Özellikleri

Fiyat konusunda da sizlere güzel bir fiyat sunuyor. Bugün başlayan kapnmaya ile 37.99 Dolar yerine 27.99 Dolar fiyatı ile satışta. Aşağıdaki linkten 3 farklı renk seçeneği ile alabilirsiniz.

:: Zeblaze Rover Satın Al

Zeblaze Crystal Özellikleri

Bu model fiyatı biraz daha yüksek olan ve özellikleri itibari ile daha üst bir model olarak dikkat çekiyor. Temel özellikleri itibari ile diğer modelle aynı duruyor. Ancak ayrılan ve dikkat çeken özellikleri de bulunuyor.

Zeblaze Crystal
Zeblaze Crystal

Temel özelliklerine baktığımızda yine telefonla Bluetooth 4.0 ile bağlantı kurup, aramaları cevaplayabilir, mesajları görebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdak müzikleri ve kamerayı uzakten kontrol edebiliyorsunuz.

Ayrıca yine standart olarak adım sayar ve uyku anailizi özelliği ile spor yapanlara kolaylıklar sağlıyor. Ayrıca IP65 sertifikası ile suya karşı dayanıklı olan modelle yağmurda da kulanım sorun yaratmayacaktır.

Diğer modelden ayrılan özelliklerine gelecek olursaki HRM (Hearth Rate Monitor) özelliği ile telefonunuza nabzınızı anlık olarak iletebiliyor. Ve bu iletim sırasında telefonunuz cihazı Apple Watch olarak görüyor.

Ayrıca diğer bir dikkat çekici özelliği ise Twitter, Facebook ve Gmail gibi uygulamalardan anlık bildirim alabiliyor ve bence çok önemli bir özellik.

Zeblaze Crystal Özellikleri
Zeblaze Crystal Özellikleri

Bu ürünü de kampanya sırasında 64.99 Dolar yerine 54.99 Dolar fiyata alabilirsiniz.

:: Zeblaze Crystal Satın Al