PAYLAŞ
ZTE Nubia Z9 Özellikleri

Bugünlerde Çiz bazlı firmaların atakları gözden kaçmıyor. Öyle ki, artık eski Japon firmalarının yerlerini Güney Kore’li ve Çin’li firmalar almaya başladı. Kuşkusuz bu firmalardan en büyük olarından biri de ZTE firmasıdır. ZTE Nubia Z9 adlı çerçevesiz ekranlı telefonunu tanıttı. İşte tüm özellikleri.

ZTE Nubia Z9 Özellikleri

Aslına bakarsanız, viralmidir bilinmez daha önceden 8GB RAM‘li telefon olarak sızdırılmış ve büyük beklentiye yol açılmıştı. Ancak tahmin edildiği gibi 8GB RAM fos çıktı ancak özellikler gayet yeterli. işlemci tarafında 8 çekirdekli 64 bit Snapdragon 810 ile gelen Nubia Z9, 3GB ve 4GB RAM seçenekli iki farklı modelle geliyor. Depolama alanında da 32GB ve 64GB seçenekleri sunulmuş.

Ekran tarafında ise 5.2 Full HD kavisli ekran kullanılmış ve çerçeve tamamen sıfıra indirilerek harika bir görünüm elde edilmiş.
[reklam]

ZTE Nubia Z9
ZTE Nubia Z9

Kamera tarafında ise, 16MP f2.0 arka kamera ve 8MP f2.4 80 dece geniş açılı ön kameraya yer verilmiş. pil kısmında ise 2900mAh bir batarya bizleri karşılayacak.

ZTE Nubia Z9 Fiyatı

Tabi henüz ülkemiz fiyatı veya ülkemizde satılıp satılmayacağı belli değil. Ancak ülkemizdeki operatörler ile arası iyi olan ZTE belki bu şekilde telefonu ülkemize getirir. Dünya genelinde ise 3GB RAM/32GB depolamalı versiyon 564 Dolar ve 4GB RAM/64GB depolama versiyonu da 645 Dolar olarak belirlenmiş.